Розвідка США озвучила проблеми Путіна після перемоги на “виборах”

  746

  Після чергової “перемоги” на виборах президента Росії Володимиру Путіну доведеться зробити непростий вибір, щоб уберегти свою країну, в першу чергу, і самому утриматися при владі.

  Про це йдеться в звіті американської розвідувально-аналітичної компанії Stratfor.

  “Застій в російській економіці і зростаюча быдідність є головною турботою людей. Крім того, країну охоплює зміна поколінь, і нове покоління шукає, хто б представляв його інтереси в системі. Москва також стикається з посиленням тиску з-за кордону, оскільки США і Європа продовжують вводити санкції щодо Росії, а, в свою чергу, РФ розширює свою присутність по всьому світу”, – йдеться в звіті, який публікує “Апостроф”.

  Але при цьому Кремлю потрібно розставити пріоритети в найближчі місяці і роки, оскільки його фінансові ресурси все більш обмежені.

  “Путін повинен знайти баланс між своїм бажанням зміцнити вплив Росії на міжнародній арені і обіцянкою зберегти стабільну Росію для свого народу. Його здатність ефективно стримати невдоволення всередині країни (і зробити важкий вибір для майбутнього Росії) буде залежати від ступеня достовірності результатів недільних виборів”, – додали в Stratfor.


  • не пропусти

  • магазин