«Україно, вперед!»: Укрпошта випускає нову марку для підтримки збірної на Євро-2024

  87

  Національний поштовий оператор Укрпошта радує новинкою для всіх фанатів футболу і філателії. До випуску готується нова марка «Україно, вперед!», яка присвячена участі нашої збірної на Євро-2024.

  Національна збірна України вже вчетверте виходить на фінальну стадію континентальної першості, і цей момент вартий особливого визнання. Випуск нової марки — це своєрідний спосіб підтримати команду та зберегти пам’ять про ці важливі події.

  Особливістю цієї марки є кругла перфорація, що додає їй унікальності. Вона надрукована на самоклейному папері у форматі буклета, що робить її ще більш зручною у використанні. Автором дизайну виступив талановитий художник Антон Хрупін.

  Тираж новинки складає 560 000 поштових марок, а вартість одного маркового аркуша — 120 гривень. Передзамовлення можна зробити на сайті Укрпошти. Офіційний випуск марки запланований на 13 червня, коли вона з’явиться у всіх відділеннях та філателістичних крамницях. Власники філабонементів отримають посилання на оплату на свій e-mail до 7 червня.

  Укрпошта анонсувала нову послугу — оплата тари для відправки отримувачем, а незабаром може з’явитися доставка на наступний день, що зробить обслуговування ще зручнішим.