Представлені мобільні платформи Qualcomm Snapdragon 720G, 662 і 460

  104

  Жодна з них не підтримує 5G.

  Компанія Qualcomm Technologies оголосила про випуск трьох мобільних платформ: Snapdragon 720G, 662 і 460. Вони підтримують 4G, Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.1, двочастотну навігацію (GNSS L1 і L5) для підвищення точності визначення місця перебування і є першими однокристальними рішеннями, що підтримують навігацію за допомогою Indian Constellation (NavIC).

  За словами виробника, нові платформи «розроблені для надання нових і поліпшених можливостей роботи з ШІ для фотографів, голосових помічників і сценаріїв з практично постійним включенням для підвищення обізнаності про контекст». Вони оснащені блоками Qualcomm AI Engine і Qualcomm Sensing Hub.

  Для Snapdragon 720G характерні «унікальні ігрові та розважальні можливості Qualcomm Snapdragon Elite Gaming», тобто ця платформа забезпечує плавне відтворення HDR-ігор і перегляд HDR-відео, широкий динамічний діапазон кольорів і контрастності, і високоякісний синхронізований звук з Qualcomm aptX Adaptive.

  Апарати на цій платформі зможуть знімати відео 4K або фотографії роздільною здатністю до 192 Мп. Інтегрований модем Snapdragon X15 LTE підтримує агрегацію трьох несучих, 4×4 MIMO на двох несучих і модуляцію 256-QAM. Швидкість прийому досягає 800 Мбіт/с.

  Однокристальна система Snapdragon 720G розрахована на випуск за нормами 8 нм.

  В описі Snapdragon 662 виробник підкреслює, що ця SoC «вперше для 6-ї серії пропонує дивовижні можливості камери і штучного інтелекту».

  Вбудований процесор зображень Qualcomm Spectra 340T підтримує потрійні камери і перемикання між ними, збереження фотографій у форматі HEIF. Модем Snapdragon X11 LTE, підтримує агрегацію двох несучих, 2×2 MIMO і модуляцію 256-QAM, характеризується піковою швидкістю прийому 390 Мбіт/с і піковою швидкістю передачі 150 Мбіт/с.

  Нарешті, Snapdragon 460 «може похвалитися гігантським стрибком продуктивності в усіх напрямках в серії 4, а також значним поліпшенням можливостей підключення, штучного інтелекту і камер для смартфонів наступного покоління для масового ринку». Нові ядра CPU і оновлена архітектура GPU привели до збільшення обчислювальної та графічної продуктивності на 70% і 60% відповідно. Загальна продуктивність системи в порівнянні з попереднім поколінням подвоєна.

  Процесор Hexagon з розширенням Qualcomm Hexagon Vector eXtensions (HVX) також вперше представлений в серії 4, що дозволило додати в SoC третє покоління Qualcomm AI Engine і Qualcomm Sensing Hub. У цю SoC також інтегровані процесор зображень Qualcomm Spectra 340 і модем Snapdragon X11 LTE.

  Очікується, що пристрої на базі Snapdragon 720G стануть комерційно доступні в першому кварталі 2020 року, а пристрої на основі Snapdragon 662 і 460 – до кінця року.

  Джерело: Qualcomm


  • не пропусти

  • магазин