На Україну насувається потужна магнітна буря: коли чекати і як уберегтися

  1682

  Найближчими днями Україну накриє потужна магнітна буря. Згідно з прогнозами Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, метеоудар очікується в суботу, 28 вересня.

  Не вщухне магнітна буря і в неділю, 29-го вересня. Сильна магнітна буря 28 вересня 2019 досягне рівня G1, такої ж сили метеоудар припаде на 29 число. На наступний день, 30 вересня очікуються коливання і магнітні збурення.

  Як уберегтися від впливу магнітних бур, щоб залишатися в тонусі й мінімізувати негативний вплив? Фахівці радять в цей період дотримуватись простих порад – цей час краще провести в спокої, уникаючи стресових ситуацій і надмірних навантажень. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі.

  Медики радять робити зарядку вранці — кілька простих вправ поліпшать кровообіг, знімуть стрес і звільнять від погодної залежності. Також рекомендується час від часу приймати контрастний душ. Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему. Слід дотримуватися меню, що складається з легкої їжі, мінімізувавши вживання дуже жирних, гострих і занадто солоних страв. Варто відмовитися від алкоголю і кави, замість цього пити більше води і заспокійливі чаї.

  Потрібно також менше перебувати на сонці, обмежити далекі переміщення і поїздки. В такі дні фахівці рекомендують запастися усіма необхідними ліками, а у разі погіршення здоров’я відразу звернутися до фахівця, не затягуючи справу.

  Джерело: УНІАН


  • не пропусти

  • магазин