Оприлюднено графік виходу Android 10 для деяких смартфонів OnePlus

  88

  OnePlus 3 і OnePlus 3T оновлюватися до Android 10 не будуть.

  Компанія OnePlus почала поширення стабільної версії операційної системи Android 10 для смартфонів OnePlus 7 і 7 Pro минулого тижня.

  Сьогодні будуть представлені OnePlus 7T і OnePlus 7T Pro, які стануть першими пристроями на ринку з попередньо встановленою Android 10 з коробки.

  Китайський виробник працює над тим, щоб якомога швидше зробити останню версію Android доступною для раніше випущених телефонів OnePlus. Співзасновник і генеральний директор OnePlus Піт Лау (Pete Lau) підтвердив графік випуску Android 10 для лінійок OnePlus 6 і OnePlus 5 в Китаї.

  Він уточнив, що оновлення до Android 10 для OnePlus 7 і 7 Pro поширюється поетапно в різних регіонах, всі користувачі смартфонів отримають стабільну версію Android 10 в середині листопада.

  Публічна бета-версія Android 10 для користувачів OnePlus 6 і OnePlus 6T в Китаї буде доступна в кінці жовтня, фінальна версія вийде в кінці листопада.

  Користувачам OnePlus 5 і OnePlus 5T доведеться чекати аж до другого кварталу 2020 року. OnePlus 3 і OnePlus 3T оновлюватися до Android 10 не будуть.

  Джерело: Gizmochina


  • не пропусти

  • магазин