Купіль Диявола на краю водоспаду Вікторія

868

Диявольський басейн на краю водоспаду Вікторія

Взимку, коли до тепла ще так далеко, багато хто мріє про справжній літній відпочинок. Хтось кидає все і їде у спекотні країни ближче до морів і океанів, а справжні сміливці відправляються до Південної Африки. Тут на кордоні Замбії і Зімбабве є унікальна можливість поплавати в диявольському басейні на краю величезного водоспаду Вікторія!

Водоспад вражає своїми розмірами: будучи вдвічі вище Ніагарського, він пропускає через своє жерло 750 мільйонів літрів води за хвилину. Це місце здавна вважалося сакральним, біля водоспаду жерці здійснювали жертвоприношення, а чаклуни – магічні обряди. Вони називали це місце «Дим, який гримить». Басейн поруч з водоспадом місцеві жителі прозвали диявольським за те, що він оповитий туманом і бризками від великого потоку води!

Плавати в басейні рекомендується під час посушливого сезону, коли потік води не дуже сильний. Однак без досвідченого керівника цього в будь-якому випадку робити не варто. Екскурсоводи з радістю покажуть найбільш зручні місця для купання, щоб відпочиваючі змогли підпливти до самого краю водоспаду. Незважаючи на обережність, нещасні випадки час від часу відбуваються, гине в середньому одна людина щорічно.

У цьому дивовижному місці у мандрівника є можливість відчути себе однією з крапель величезного потоку, відчути одночасно і причетність до природи, і нікчемність свого буття. Для багатьох поїздка до цього водоспаду стає справжньою мрією, на здійснення якої доводиться витрачати багато часу і натхнення. Так сталося і у мініатюриста Пітера Річеса, який 15 років будував розкішний ляльковий особняк . На виручені гроші майстер хоче вирушити в круїз і відвідати, крім водоспаду Вікторія, Ніагарський водоспад і Великий Каньйон.

Купіль Диявола на краю водоспаду Вікторія (1)

Купіль Диявола на краю водоспаду Вікторія (2)

Купіль Диявола на краю водоспаду Вікторія (3)

Купіль Диявола на краю водоспаду Вікторія (4)

Купіль Диявола на краю водоспаду Вікторія (5)

Купіль Диявола на краю водоспаду Вікторія (6)

• магазин

• новини партнерів