5 найкрасивіших каскадних водоспадів світу (фото)

1488

Невелика підбірка найкрасивіших каскадних водоспадів з усього світу. Пакуйте валізи!
Каскадні водоспади – одні з найкрасивіших. Багаторівневі пороги, переливаються одне в одного, створюють приголомшливий танець водної стихії, захоплюючи за собою у чарівний світ вологи, шуму і піни. В світі сотні каскадних водоспадів – великих і маленьких, знаменитих і не дуже, але лише кілька з них гідні вищих позитивних епітетів. І вони перед вами.

Памуккале, Туреччина.

Цей водоспад відомий своїми красивими білосніжними схилами, він є одним з геологічних чудес Туреччини. Термальні джерела, що б’ють з гори багато сотень років, сформували красиві тераси з водоймами різної глибини. Казковий пейзаж утворили вода, камінь і мінеральні солі.

waterfallbeauty-2

waterfallbeauty-3

P

Водоспад жовтого дракона, Китай.

Оточена червоними скелями, ця місцевість всіяна невеликими каскадними водоймами з блакитною водою, на дні яких поблискують на сонці розсипи жовтих відкладень, завдяки яким озера і отримали свою назву – Озера жовтого дракона. У деяких водоймах ростуть різнокольорові водорості: помаранчеві, зелені, жовті, сині – і надають воді відповідний колір. Завдяки цьому незвичайні водойми називають також «різнобарв’я». Протягом тисячоліть в цьому мальовничому місці в результаті осадження карбонату кальцію з підземних джерел сформувався унікальний травертиновий ландшафт.

waterfallbeauty-5

waterfallbeauty-6

waterfallbeauty-7

waterfallbeauty-8

waterfallbeauty-9

Водоспад Семука Чампі, Гватемала.

Семука Чампі означає «священна вода». Об’єднують ці води крихітні водоспади і достаток тропічного лісу. Обабіч місцевості височать стрімчаки, що робить місце ізольованим. Серед природних пам’яток Гватемали цей водоспад займає особливе положення.

waterfallbeauty-10

waterfallbeauty-11

Водоспад Куанг Сі.

Розташований в 32 км на південь від Луангпхабанга на лівому березі річки Меконг, на території однойменного національного парку. Водоспад складається з основного каскаду висотою 54 м і серії каскадів меншої висоти. Десятьма метрами нижче другого каскаду розташована невелика печера. Між каскадами знаходиться кілька басейнів з водою насиченого бірюзового відтінку. Незвичайний колір обумовлений тим, що вода протікає через вапнякові скелі.

waterfallbeauty-12

waterfallbeauty-13

waterfallbeauty-14

Водоспад Байшуйтай, Китай.

Розташований в передгір’ї гір Хаба, в 50 км від китайського повіту Шангрі-Ла. Навесні цей водоспад особливо прекрасний. Талі води бурхливими потоками долають численні каскади, роблячи це місце по-справжньому казковим.

waterfallbeauty-15

waterfallbeauty-16

waterfallbeauty-17

• магазин

• новини партнерів