Мальовничий національний парк Банф, Канада (24 фото)

2085

Національний парк «Банф» (англ. Banff National Park, вимова [bæmf]) — перший національний парк Канади, заснований у 1885 році в Канадських скелястих горах. Парк розташований на 120 км на захід від міста Калгарі в провінції Альберта із площею 6 641 кв. км: покриває практично всю гористу місцевість, із численними її гірськими й наземними льодовиками, густим хвойним лісом і альпійськими ландшафтами.

Національний парк Банф, розташований в Скелястих горах Канади – найстаріший парк на території цієї країни і один з найбільших у світі. Парк був заснований в 1885 році, і спочатку його площа була набагато меншою – територія охоплювала лише гарячі джерела і басейни, розташовані у печери.

З часом територія парку поступово збільшувалася: озеро Луїз і багато північні землі теж стали ставитися до парку Банф. Його землі усіяні великою кількістю льодовиків і крижаних полів, якими можна помилуватися, проїжджаючи по дорозі Айсфілдс Паркв’ю.

Національний парк Банф – улюблена пам’ятка округу Альберта серед туристів. Безліч фірм пропонує свої послуги з організації піших одноденних прогулянок, кемпінгу, занять альпінізмом або скелелазінням. Любителі катання на лижах зможуть вибрати між трьома гірськолижними курортами – «Саншайн Вілледж», «Лейк Луїз Маунтін Резорт» або «Маунт Норквей скі резорт». Є тут і території для тих, хто віддає перевагу гірським бігові лижі, а тим, хто хоче різноманітності, пропонуються прогулянки по парку на конях.

Крім гірськолижних спусків, відпочиваючі в парку Банф можуть також відвідати величезне поле для гольфу, яке налічує 27 лунок, або відправитися до гарячих джерел Аппер Хот Спрінгс, з відкриття яких і почалася історія цього величезного парку.

Тим, хто хоче відправитися в Національний парк Банф, не варто забувати про те, що перебувати на його території дозволено після придбання спеціальної перепустки в заповідну зону. Відвідати цей парк, розташований недалеко від містечка Калгарі, варто кожному, хто втомлюється від одноманітного відпочинку і хоче отримати якомога більше різноманітних вражень.


• не пропусти• новини партнерів