10 секретних прийомів, щоб виглядати на всі сто

68669

Всі ми пам’ятаємо, що зустрічають по одягу, тому завжди намагаємося виглядати добре. Для цього ми дотримуємося певного стилю і продумуємо, куди і що вдягнути. Але є ще кілька нюансів, на які варто звернути увагу, щоб виглядати бездоганно.

Ми ділимося корисними секретами про те, як у будь-якій ситуації виглядати добре з голови до п’ят.

Комір повинен відповідати формі обличчя

Обираючи сорочку або блузу, ми не завжди звертаємо увагу на те, який у вироба комір. Не можна сказати, що це груба помилка, але якщо звертати увагу і на цю деталь, то можна дуже добре підкреслити свої риси обличчя.

Так, вузький комір більше підійде людям з широким обличчям, бо комір такого крою здатний візуально витягнути його. Тим, у кого овальна форма обличчя, найбільше підійде класичний комір. А ось власникам вузьких обличь можна ескпериментувати з формами комірів – наприклад, обрати круглий.

Звертайте увагу на плечі та рукави

Під час примірки будь-якого одягу, який повинен сидіти по фігурі, зверніть особливу увагу на плечі і рукави. Щодо цих двох деталей існує правило: плечові шви повинні бути точно на плечах, а рукави – закінчуватися на згині зап’ястя.

Приділяйте увагу підкоченим рукавам

Вже досить довгий час живе серед нас звичка підкочувати рукави в сорочках, блузах, кофтах. І часто, коли наприкінці дня розкочуєш рукави, ти бачиш пом’яту тканину. Щоб цього уникнути, достатньо раз на декілька годин розкочувати рукави.

Застібнуті і розстібнуті гудзики на плащах і пальто

Дивно, але навіть така деталь на пальто і плащах, як гудзики, потребує певної уваги. Слід знати, що верхній гудзик можна застібати, а можна залишити розстібнутим, середні завжди повинні бути застібнуті, а ось нижній краще не застібати взагалі.

Не економте на взутті

Не секрет, що хороше, якісне взуття здатне прослужити довше ніж звичайне. Крім цього, таке взуття краще для ніг. При цьому однозначно одне: якісне взуття потребує особливого догляду, тому доглядайте за ним як годиться, адже, дотримуючись рекомендацій, можна уникнути, наприклад, небажаної деформації і зайвого накопичення вологи.

Кедрові вішаки для вашого одягу

Вішаки, зроблені з кедра, можуть стати справжнім порятунком, адже одним з їх позитивних якостей є здатність вбирати зайву вологу від одягу. Ну і звичайно, вішаки з натурального матеріалу не принесуть ніяких механічних пошкоджень.

Ніколи не відмовляйтеся від ременя

Якщо в брюках є петлі для ременя, то не варто ними нехтувати. Без ременя образ буде незавершеним, тому краще мати у своїй колекції аксесуарів кілька класичних варіантів. До речі, відзначається, що ремінь потрібно поєднувати з взуттям, тому при покупці завжди думайте про те, до якого саме взуття даний ремінь підійде.

Майку з-під сорочки не повинно бути видно

Цей пункт, мабуть, більше відноситься до чоловіків, тому що саме вони люблять носити майки під не дуже щільними сорочками. Одягаючи майку, потрібно пам’ятати, що вона ні в якому разі не повинна стирчати. В іншому випадку ви ризикуєте здатися недбалим. Щоб цього уникнути, рекомендується застібати на сорочці всі ґудзики (це допоможе приховати майку) або не носити майку взагалі, а віддати перевагу жилетці.

Шкарпетки повинні поєднуватися з вашим одягом

Якщо у повсякденному житті ми і можемо поекспериментувати з кольором шкарпеток, то в разі офіційного виходу доводиться дотримуватися правил. Відносно шкарпеток це правило говорить про те, що вони повинні поєднуватися з брюками, які ви одягаєте. Чоловіки ще можуть спробувати поєднувати шкарпетки з краваткою, якщо така є в наряді.

Светри краще складати

Напевно, всі знають, що светри мають характерну властивість деформуватися з часом. Але цей процес може прискоритися, якщо зберігати їх на вішаках. Щоб уникнути передчасного розтягування светра, краще його акуратно скласти і зберігати на полиці саме у такому стані.• не пропусти