Дев’ять захисних функцій нашого організму: від гикавки до сліз

3054

Наше тіло – це злагоджений механізм, який працює 24 години на добу та сім днів на тиждень. Тому не дивно, що існують несприятливі фактори середовища з яким він повинен справлятися. І ось як це відбувається…

Позіхання. Воно необхідне для охолодження мозку після перегріву або перенавантаження. Також з його допомогою в кров потрапляє необхідна кількість кисню.

Чхання. Необхідне для того, щоб звільнитися від накопичених в носі мікробів, пилу і алергенів.

Потягування. Допомагає організму підготуватися до фізичних навантажень, які очікують організм протягом дня. За рахунок цього розминаються м’язи.

Гикавка. Коли людина надто швидко їсть, то в цей момент відбувається роздратування блукаючого нерва, який тісно пов’язаний з нашим шлунком.

Міоклонічні судоми. Повністю розслабившись і засинаючи, ваше тіло може струсонути, немов від електричного струму. У цей момент всі м’язи організму синхронно скорочуються, так що людину аж підкидає і вона відразу ж прокидається. Просто в цей момент подих і пульс різко сповільнюються, а м’язи розслабляються. Мозок помилково сприймає це стан, як передсмертний. І тому вирішує тебе негайно “врятувати”.

Розбухання шкіри від вологи. Коли організм відчуває, що навколо багато вологи, то розуміє: “Навколо може бути слизько”. Тому шкіра на кінчиках пальців відразу зморщується, щоб забезпечити м’якість і поліпшити зчеплення з гладкими поверхнями.

Втрата пам’яті. Вона відбувається після не найприємніших подій. Тому мозок назавжди видаляє ці фрагменти.

Мурашки по шкірі. Головна функція – зменшити виділення тепла через пори в шкірі. Це допомагає організму зігрітися.

Сльози. По-перше, за рахунок них очне яблуко очищається від пилу. По-друге, це інструмент емоційного захисту організму.

Результат пошуку зображень за запитом "cry gif"


• не пропусти