10 приголомшливо красивих фільмів, які змусять час зупинитися

102488

Існують фільми, які одразу врізаються в пам’ять завдяки приголомшливо красивим зйомкам, пейзажам, костюмам або графці. Крім неповторного стилю ці картини відрізняються тим, що від них просто неможливо відірватися.

Ми зібрали 10 різних фільмів, у яких є одна спільна риса: вони запаморочливо гарні.

Макбет (Macbeth)

© Studio Canal

Поки Макбет пропадає на нескінченних війнах, його дружина, яка нещодавно втратила дитину, мучиться від страху втратити ще й чоловіка. Щоб утримати його поруч, вона розв’язує власну війну з усунення конкурентів у боротьбі за корону. Шекспір, талановитий дует Фассбендер + Котійяр, холодні пейзажі Шотландії і краса у кожному кадрі.

Домішка (Upstream Color)

© ERBP

Незвичайний злодій вселяє в Кріс свою волю за допомогою личинки-паразита, яка потрапляє в організм дівчини. Слідуючи його вказівкам, вона переписує на шахрая все майно. Залишившись без копійки, але завдяки щасливому випадку позбувшись паразита, Кріс страждає від самотності та страху, поки не зустрічає Джеффа. У фільмі заворожує не тільки історія, а й прекрасні кольори, монтаж і атмосфера.

Піна: Танець пристрасті в 3D (Pina)

© Pina Bausch Foundation

Ця документальна стрічка розповідає про німецьку танцівницю і хореографа Піну Бауш. Незважаючи на серйозний жанр, кіно приголомшливо динамічне, живе і, звичайно, видовищне. Кожен кадр фільму ідеально скомпонований, а хореографія в картині просто дивує. «Піна» – це ковток свіжого повітря і найсильніший заряд емоцій. Фільм, після якого однаково хочеться і танцювати, і жити повним життям.

Водне життя (The Life Aquatic with Steve Zissou)

© American Empirical Pictures

Тут могло бути будь-яке творіння режисера Уеса Андерсона, який подарував світові «Готель «Гранд Будапешт» і «Королівство повного місяця». Ми вибрали цей фільм, присвячений Жаку-Іву Кусто, як самий незвичайний у візуальному плані, довгий і недооцінений критиками. Неймовірно щира, зворушлива і, безумовно, красива картина з безліччю блискучих акторів і своїм унікальний світом.

Помутніння (A Scanner Darkly)

© 3 Arts Entertainment

У світі наркотиків з’являється «субстанція Д», що руйнує психіку. Тепер таємний агент поліції Роберт, давно залежний від заборонених речовин, повинен шпигувати за своїми друзями. У фільмі використовується незвичайна техніка: акторів знімають на камеру, а потім обмальовують кадри. Виглядає свіжо і оригінально. У головних ролях: Кіану Рівз, Роберт Дауні – мол., Вайнона Райдер і Вуді Харрельсон.

Уявне кохання (Les amours imaginaires)

© Quebec Film and Television

Франсіс і Марі – близькі друзі, але коли вони зустрічають Ніколя, молодого сільського хлопця, їх дружба починає тріщати по швах. Красиві пейзажі, стильні костюми і герої, які млосно затягуються цигарками прогулюючись по прілому листю і розмовляють про незалежне кіно, – візуальне задоволення гарантоване.

Ренесанс (Renaissance)

© Backup Films

Цей футуристичний фільм про Париж 2054 року виглядає як ожилий графічний роман. Стильна і дуже філігранна робота, виконана в контрастною чорно-білій гамі. Похмурий, інтригуючий і однозначно вартий перегляду хоча б через неординарне візуальне рішення. Всім фанатам «Міста гріхів» рекомендується.

Суїні Тодд, демон-перукар з Фліт-стріт (Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street)

© DreamWorks Pictures

Режисер фільму – Тім Бертон, а в головних ролях – незрівнянні Джонні Депп, Хелена Бонем-Картер, Алан Рікман і Саша Барон Коен. Складна, жахлива до тремтіння, музична і до того ж візуально приголомшлива картина. Дивитися безперечно варто.

Майстер (The Master)

© Annapurna Pictures

Демобілізований моряк не може знайти собі місця у післявоєнній Америці. Він змінює роботи, поки не знайомиться з творцем релігійного культу, відомим письменником і філософом, який присвячує його в нову віру. Але ось колишній моряк починає задаватися питаннями про те, ким є його наставник насправді. Колірна палітра 50-х років і максимальна наближеність до класичного кіно, а ще оригінальний сценарій і крута акторська гра.

Барака (Baraka)

© Magidson Films

У цьому фільмі немає діалогів, немає акторів і навіть немає звичного сюжету. Але зате в безперервній послідовності кадрів режисер розкриває нам цілий світ. Віддалені місця планети, різні культури, думки і неявні смисли, і все це під акомпанемент музики, написаної спеціально для фільму. Це щось зовсім нешаблонне і захоплююче з перших кадрів.



• не пропусти