День святого Валентина: ТОП-10 найромантичніших місць в Україні

961

У нашій країні існує багато особливих місць, які будуть цікаві закоханим парам. Показати їх усі своїй другій половинці –  привід відвідати різні міста України. Зовсім скоро День Святого Валентина, тому подарунком для твоєї пасії може стати поїздка в одне або відразу декілька з наступних міст.
tochka.net підготувала підбірку пам’яток, біля яких потрібно буде поцілуватися 14 лютого. І не забудь зробити селфі!

  • Тунель Кохання, Рівненська область

Раніше цими коліями курсували потяги на Оржівський деревообробний комбінат. Сьогодні поїзд курсує тут всього лише тричі на добу, а приходять сюди з іншою метою – заради почуттів і неймовірно красивих фотографій. Тунель має протяжність 4 км і виглядає, як справжнє диво природи.

  • Фонтан Рошен, Вінниця

Фонтан Рошен у Вінниці – це потужні струмені води, що злітають вгору під музику у супроводі світлових і лазерних ефектів, а також відео-проекції на величезному екрані. За сукупністю характеристик вінницький фонтан – найбільший в Європі, і за оцінками експертів входить у десятку кращих і видовищних фонтанів світу.

  • Острів закоханих, Тернопіль

Острів закоханих розташований посеред Тернопільського озера, великого штучного водоймища, яке є майже ровесником самого міста. Сам острів створили під час відновлення ставу після Другої Світової війни. Дістатися до нього можна за спеціальним містку, або на човні. Хоча взимку, коли ставок зазвичай замерзає, можна і пішки по льоду.

  • Пам’ятник Закоханим, Харків

Пам’ятник Закоханим у місті Харкові являє собою фігури хлопця і дівчини, які злилися в поцілунку. Ініціаторами його встановлення на площі Архітекторів виступили місцеві студенти. Серед них і був оголошений конкурс на кращу скульптуру. Не так давно Пам’ятник Закоханим відреставрували і навколо встановили фонтан.

  • Італійський дворик, Львів

Італійський дворик — це унікальний пам’ятник архітектури епохи Відродження, який вважається одним з найгарніших і найромантичніших місць центральної частини Львова. Це місце дивно схоже на типові дворики Риму та Флоренції. Не дарма вже у 17 сторіччі саме тут ставили п’єси Шекспіра.

  • Закохане серце, Одеса

Ця арт-інсталяція у вигляді серця знаходиться недалеко від “Тещиного мосту”. Ідея була не тільки у тому, щоб одесити могли ділитися найдорожчим почуттям, а й врятувати “Тещин міст” –  розвантажити його від символічних замків кохання (під вагою більше двох тонн замків закоханих міст почав руйнуватися).

  • Закохані зебри, Київ

Яскраві, барвисті скульптури — прикраса Пейзажної алеї в Києві. Зазвичай найбільше молодих закоханих пар саме біля двох чарівних закоханих зебр. Скульптура дає нам зрозуміти, що щиро любити можуть не тільки люди.

  • Пам’ятник Нареченій, Миколаїв

Миколаїв вважається містом наречених в Україні, саме тому біля Центрального РАГСу тут розташований пам’ятник Нареченій, яка чекає свою любов. Кажуть, що якщо потерти фату дівчини, то самотні серця знайдуть любов, а вже утворені закохані пари — ніколи не розлучаться.

  • Міст закоханих, Запоріжжя

Одна з прикрас міста, яка знаходиться на набережній Дніпра. Найпопулярніші місця для прогулянок закоханих у Запоріжжі так чи інакше пов’язані з водою. Ажурний перехід з’єднує два береги невеликого озера, з якого б’ють штучні “гейзери”.

  • Софіївський парк, Умань

Заснований парк у 1796 році багатим польським магнатом Станіславом Щенсним Потоцьким на честь дружини красуні-гречанки Софії, і був подарований в день її іменин у травні 1802 року. Ідея створення парку в романтичному стилі з використанням римської і грецької міфології належала самій Софії.
• не пропусти• магазин

• новини партнерів