Особливості мікрокредитування: про що варто знати

    28

    Фінансові проблеми виникають зненацька, і найчастіше в таких ситуаціях ми намагаємося зайняти певну суму у знайомих або взяти кредит у банку. Але є ще одна можливість швидко отримати кошти — звернутися в МФО для оформлення кредиту онлайн. У статті ми детально розглянемо, на які особливості мікрокредитування варто звернути увагу позичальникові.

    Банківський кредит: до чого варто бути готовим

    До банків ми найчастіше звертаємося для оформлення кредитів на великі покупки, як то автомобіль, нерухомість чи дорога техніка. У цьому випадку позичальникові може знадобитися великий пакет документів, зокрема трудова книжка, довідка про доходи тощо.

    Очікування схвалення заявки на одержання банківського кредиту може тривати не один день, а в окремих випадках може знадобитися поручитель. Фінустанова враховує такі аспекти як сума, мета і строк позики. Також перевіряється кредитна історія та рівень заробітку: якщо заявник не відповідає вимогам, банк може йому відмовити. Якщо так сталося, а кошти потрібні терміново, рішенням може стати звернення в МФО, що надає кредит онлайн під щоденний відсоток.

    Нюанси мікрокредитування

    У багатьох МФО можна взяти в борг суму до 25 тисяч гривень на строк до 30 днів. Більшість компаній пропонує новим клієнтам акційну відсоткову ставку 0,01% задля того, щоб вони відчули зручність отримання такої позики.

    Розглянемо, які додаткові переваги має мікрокредитування:

    • Доступність і зручність. Щоб оформити позику, потрібен лише гаджет, під’єднаний до інтернету.
    • Оперативність. Заявку можна подати в будь-який час доби, а рішення приймаються майже одразу за допомогою автоматичних алгоритмів. Найчастіше клієнт отримує кошти протягом 10–20 хвилин.
    • Простота оформлення. МФО вимагають мінімальний пакет документів: паспортні дані, ІПН і номер картки для зарахування грошей.
    • Лояльність до позичальників. Отримати мікрокредит можуть громадяни України від 18 до 65 років (деякі компанії пропонують позики людям до 75 років). МФО пропонують позики як офіційно працевлаштованим особам, так і безробітним, студентам, пенсіонерам і жінкам, що знаходяться в декретній відпустці. Навіть якщо людина має негативну кредитну історію, вона може розраховувати на схвалення заявки.

    Як найпростіше оформити кредит онлайн?

    Вибір кредитора — відповідальна справа: варто розглянути умови кредитування в різних організаціях, перевірити їхню ліцензію та репутацію. Усе це займає багато часу, якщо шукати інформацію самостійно. Платформа Portmone пропонує інформацію щодо актуальних пропозицій від надійних МФО і допомагає прискорити процес пошуку.

    Щоб оформити онлайн-кредит через Portmone, дотримуйтесь інструкції:

    1. Оберіть пункт «Кредити» у каталозі послуг.
    2. Натисніть на іконку «Оформити кредит».
    3. Ознайомтеся з запропонованим списком МФО і виберіть організацію, що відповідає вашим вимогам.
    4. Натисніть на кнопку «Оформити». Сайт кредитора буде відкрито в новій вкладці браузера.
    5. Зареєструйтеся або авторизуйтеся на сайті.
    6. Заповніть кредитну заявку, вказавши необхідну персональну інформацію (найчастіше це паспортні дані, ІПН, номер мобільного телефону і картки, на яку надійдуть кошти) та бажану суму позики.
    7. Відправте заявку. Якщо організація схвалить видачу кредиту, ви отримаєте кошти вже найближчим часом.

    Погасити мікропозику можна теж на сайті Portmone. Для цього в розділі «Кредити» виберіть організацію, вкажіть персональні дані та суму. Квитанцію буде надіслано на електронну скриньку, вказану платником.

    Крім цього, Portmone надає користувачам можливість легко і безпечно розв’язати інші фінансові питання: здійснити грошові перекази, поповнити баланс мобільного, оплатити комунальні послуги, купити квитки та здійснити безліч інших операцій.