Коли «горять» тури до Болгарії?

443

Болгарія – справжня туристична скарбниця, казкова скринька з яскравими емоціями. Тут буде чому порадіти навіть досвідченому мандрівникові. Поплавати у теплому Чорному морі, спробувати автентичну кухню, насолодитися гірськими пейзажами. А щоб об’їхати усі визначні пам’ятки цієї дивовижної країни не вистачить однієї відпустки – тому захочеться повернутися знову. Краще планувати відпочинок у Болгарії з урахуванням сезонності. Загалом тут виділяють два сезони: пляжний та гірськолижний (у зимові місяці). Особлива удача – «зловити» гарячий тур за вигідною ціною! https://turne.travel/ua-uk/tour/bolgariya/ – відпочинок в Болгарії за найкращою ціною!

Пляжний сезон у Болгарії

З кінця квітня до середини жовтня морські курорти активно приймають відпочиваючих. На цей період туроператори закуповують багато авіаквитків наперед, бронюють місця в готелях, щоб бути готовими до потоку клієнтів. Якщо ж тури не вдається розпродати, їх реалізують незадовго до виїзду зі щедрими знижками. Найчастіше гарячі тури до Болгарії зустрічаються на початку травня, в червні та у вересні-жовтні. У цей час море ще не сильно прогрівається, проте немає спеки. Погода комфортна для пляжного відпочинку та відвідування визначних пам’яток.

У липні-серпні курортний сезон у Болгарії набирає обертів. Це вдалий час для отримання бездоганної чорноморської засмаги та довгих запливів у теплому морі. Гарячі тури у цей період зустрічаються рідше, оскільки багато хто планує поїздки заздалегідь. Але іноді удача посміхається відчайдушним туристам, які відкладають усе на останній момент. Відпочинок у Болгарії в літні місяці повний можливостей та обіцяє цікаву пригоду – пляж, запальні вечірки в нічних клубах, безліч пропозицій по екскурсіях. Єдиний мінус – ціни на нього вище, ніж навесні й восени.

Найпопулярніші курорти пляжного сезону в Болгарії:

  • Сонячний берег – великий туристичний центр, багатий на готелі та розважальні заклади. Неподалік знаходиться містечко Несебр, якє є історичною пам’яткою та внесене до реєстру ЮНЕСКО.
  • Созополь – курортне місто, примітне своєю старовинною архітектурою у центральній частині. Знаходиться на скельному півострові, але вхід до моря піщаний та пологий. У вересні тут проходить арт-фестиваль «Аполлонія».
  • Світи Влас – невелике містечко для спокійного відпочинку, вважається одним з найчистіших у Болгарії.
  • Золоті піски – великий курортний центр, пляжі якого усипані золотистим дрібнозернистим піском. Знаходиться у оточенні листяних лісів. Пропонує відпочиваючим великий вибір розваг та оздоровчих процедур.

Гірськолижний сезон у Болгарії

У зимові місяці гірська частина цієї країни стає місцем активного паломництва лижників. Величезна частина гарячих турів пропонується у грудні, лютому, а також на початку березня. А ось з новорічних канікул аж до січня сподіватися «зловити» тур зі щедрою знижкою – велика авантюра.

Плюси зимового відпочинку в горах Болгарії очевидні – мальовничі пейзажі, добре обладнані лижні траси для їздців будь-якого рівня, великий вибір готелів та комфортні умови. Також на гірськолижних курортах пропонується безліч оздоровчих процедур, адже поблизу є цілющі джерела. Єдиний мінус – через доступність відпочинку тут взимку лижні траси можуть бути переповнені, тому іноді доводиться постояти в чергах.

Найбільш затребувані гірські курорти Болгарії:

  • Банско – сучасний, добре обладнаний лижний комплекс з перепадом висот 930-2560 м та трасами загальною протяжністю 75 км.
  • Боровець – відомий спортивний центр на висоті 1350-2560 м з 40 км добре обладнаних трас.
  • Пампорово – найбільш сонячний з усіх болгарських гірських курортів, який підходить для новачків лижного спорту. Знаходиться на висоті 1650 м, протяжність трас становить 25 км.

Поділись• не пропусти• магазин

• новини партнерів