Електронні залізничні квитки з «Бізнес Візит» за хвилину

117

Стрімкий ритм сучасного життя вимагає швидких рішень, особливо під час подорожей, коли на туриста чекає величезна кількість організаційних моментів. У цьому разі в пригоді стане послуга замовлення квитків онлайн, зокрема залізничних.

Після придбання електронного квитка вам не потрібно буде їхати на вокзал, гаяти час у чергах та обговорювати кожну додаткову умову з касиром. Достатньо вказати потрібні параметри та обрати оптимальний варіант із переліку.

Компанія «Бізнес Візит» пропонує своїм клієнтам зручний онлайн-модуль, за допомогою якого можна швидко та легко замовити залізничні квитки. Вам не доведеться хвилюватись за їх наявність або якість послуг, необхідно лише зазначити місце посадки та прибуття, точну дату поїздки та особисті дані всіх учасників подорожі.

Форма експрес-пошуку працює з загальною базою даних, де зберігається інформація про маршрути, переміщення потягів, вартість квитка, тощо. Це дозволяє вирішити питання якнайшвидше, не докладаючи багато зусиль та не витрачаючи зайвий час.

Особливості електронних квитків

Кожен електронний квиток має унікальний номер (QR-код). У разі потреби саме з ним необхідно звернутись до каси залізничного вокзалу та роздрукувати або зробити копію самостійно. Здебільшого квиток можна пред’явити в електронному вигляді – на екрані гаджета. Для перевірки провідники використовують спеціальні мобільні термінали контролю.

Раніше придбати посадковий документ онлайн було можливо лише для «Інтерсіті» та «Інтерсіті+», але сьогодні ця послуга діє майже для усіх потягів. На квитку буде зазначено, чи є він підставою для проїзду без звернення у касу.

Електронний квиток неможливо зіпсувати або втратити. Дані вносяться до загальної бази даних, тому його завжди можна відновити в «Особистому кабінеті» на сайті.

Електронний квиток є не лише проїзним, алей й повноцінним фіскальним документом. Він приймається бухгалтерією, тому може знадобитись для компенсації витрат у відрядженні.

Як придбати електронні залізничні квитки: 5 простих кроків

Придбати електронний залізничний квиток можна менш ніж за хвилину. Достатньо скористатись пошуковим модулем та зробити усього 5 кроків:

1.      Вкажіть пункти відправлення та прибуття (впишіть перші декілька літер та оберіть станцію з переліку наявних), натисніть «Знайти».

2.      Оберіть поїзд за номером або напрямком, на схематичному зображенні вагону вкажіть місце. Після цього впишіть П.І.Б., електронну пошту та натисніть «Замовити».

3.      Уважно перевірте вказані дані та вкажіть спосіб оплати «Visa/MasterCard». З метою захисту персональних даних клієнта, оплата проводиться лише через систему ПриватБанку.

4.      Оплатіть квиток та для підтвердження операції  введіть код з sms-повідомлення.

5.      У разі потреби запишіть код/номер квитка або роздрукуйте готовий квиток, який буде надіслано на електронну пошту.

Онлайн-пошук дозволяє швидко дізнатись про наявність вільних місць та квитків за будь-яким напрямком, із пересадками або без них, що значно спростить процес вибору.

Враховуючи усі зазначені переваги, купити квиток на поїзд можна максимально просто й безпечно. А головне – швидко. Онлайн-сервіс компанії «Бізнес Візит» гарантує вам лише перевірену інформацію та дозволяє приділити увагу більш важливим справам перед подорожжю. Варто витратити декілька хвилин на електронне замовлення, а потім спокійно збирати речі, оформлювати інші документи та планувати комфортну подорож.

Довідка:
Всеукраїнська туристична компанія «Бізнес Візит» надає повний комплекс послуг з візової підтримки до 44 країн світу, приватного та групового туризму, бізнес-турів. Послуги агентства здійснюються в офісах, віддалено та онлайн 24/7. Партнери компанії знаходяться у 35 містах України.

Контакти:
м. Київ, вул. Верхній Вал, 4а, оф.304
+38 (044) 303 91 62
businessvisit.com.ua

Поділись
• магазин

• новини партнерів