Найбільший готель в світі з льоду та снігу

368
Підпишись на нашу сторінку у ФБ

Щозими художники і скульптори зі всього світу збираються в Юккас’ярві, північна Швеція, заради художнього проекту, який став відомим як Крижаний готель. Це – перший в світі і найбільший готель, побудований зі снігу та льоду. Юккас’ярві – невелике село в північній Швеції з населенням 900 жителів і приблизно 1000 собак. Кожну зиму приблизно 50 000 відвідувачів з усіх континентів відвідують Крижаний готель, щоб випробувати спокій, побачити північне сяйво і ряд інших цікавих дій в дикій місцевості в 200 км від Північного Полярного кола. Комплекс покриває площу в 5,500 квадратних метрів і побудований з 2,000 тонн льоду з річки Турне-Ельвія, а так само 30,000 тонн суміші снігу і льоду, яка посилює структуру. Приблизно 100 осіб залучені в будівництво цього готелю, половина з яких – художники, запрошені проектувати окремі області комплексу. Ось як виглядає крижаний вхід в сніжне королівство:

Будівництво готелю є цілорічним процесом. У березні і квітні 4,000 тонн льоду від річки Турне-Ельвія зберігаються в холодильнику на літо. Будівництво починається в листопаді і грудні, а відкривається крижане царство між груднем і серединою квітня, після чого структура починає повільно танути і повертається в річку Турне-Ельвія у вигляді води.

Перша група гостей, яка залишилася в ICEHOTEL на ніч, була шведською командою виживання Збройних сил. Потім прибула команда з Vesatel, міжнародної космічної супутникової компанії. Ларс бістро і 15 гостей, провели ніч у спальних мішках на льоді. Внутрішня температура становила мінус п’ять градусів Цельсія, всі прокинулися схвильованими і веселими. Так і народився Крижаний готель.

Зупинка на ніч має увазі теплу нижню білизну, шапку вушанку, і занурення в спальний мішок з матрацом, що покриває шматок льоду. Після Вашого ранкового пробудження відразу ж слід чашка гарячого соку брусниці і час для сауни, супроводжуваної сніданком. Більшість гостей проводить одну ніч ‘на льоду’ і кілька ночей в теплому номері, який також доступний. Серед інших розваг ICEHOTEL влаштовує тури на снігоходах в пошуках Північного сяйва, катання на санях із собаками і північними оленями, верхові прогулянки і безліч інших цікавих способів проведення часу.

У продовження читайте також про десять найбільш романтичних готелів Європи , які більше підійдуть для теплолюбних відвідувачів, ніж царство льоду і снігу.

Найбільший готель в світі з льоду та снігу (1)

Найбільший готель в світі з льоду та снігу (2)

Найбільший готель в світі з льоду та снігу (3)

Найбільший готель в світі з льоду та снігу (4)

Найбільший готель в світі з льоду та снігу (5)

Найбільший готель в світі з льоду та снігу (6)

Найбільший готель в світі з льоду та снігу (7)

Найбільший готель в світі з льоду та снігу (8)

Найбільший готель в світі з льоду та снігу (9)

Найбільший готель в світі з льоду та снігу (10)

Найбільший готель в світі з льоду та снігу (12)

Найбільший готель в світі з льоду та снігу (13)

Поділись

1 коментар

  1.  ( 2012.03.2 23:36 ) : I’m very happy to read this. This is the type of info that needs to be given and not the accidental mianiformstion that is at the other blogs. Appreciate your sharing this best doc.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ• магазин

• новини партнерів