Українцям показали елітний депутатський дитсадок

  2721

  У Держуправлінні справами за п’ятиметровим парканом, у найелітнішій зоні відпочинку “Конча-Заспі”, на державній та режимній території з’явився бізнес дружини Сергія Березенка, який є на сьогодні найближчим соратником президента. Цей бізнес — дитячий садок.

  Як і в часи Януковича у “Конча-Заспі” високий паркан та державна охорона з автоматами, а також пропускний режим. Але тепер щоранку сюди привозять дітей.

  Елітний садочок Kidswood працює із 2017 року, а з середини 2018 року його власницею офіційно стала Уляна Березенко. Заклад займає два будинки на відомчій території, менший — понад 100 квадратних метра, а більший — майже 400 квадратів.

  Просто потрапити на територію неможливо.

  Повний день у дитсадку коштує 22 тисячі гривень на місяць, 18 тисяч — сам садочок, а також 4 тисячі — харчування. Плюс ще тисяча — це річний внесок.

  Варто сказати, що Березенко, коли очолив Держуправління справами обіцяв відкрити “Конча-Заспу” для всіх.

  “Процедура буде максимально простою. Ви будете звертатись у відділ, який буде займатися орендними питаннями в “Конча-Заспі”, вашу заявку приймуть, нададуть перелік квартир чи будиночків, які ви зможете орендувати і заявка буде отримана”, — запевняв Сергій Березенко у грудні 2014 року.

  Проте відкрив лише для своєї дружини. Наразі орендувати бодай щось у “Конча-Заспі” людина з вулиці не має змоги.

  Оренди будинків, якими користується Kidswood, оформлювали через Фонд держмайна.

  Орендна плата за понад 500 квадратних метрів на закритій території, в лісі, поруч з Дніпром та з цілодобовою держохороною становить 42 553 гривні на місяць плюс ПДВ.

  Джерело

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин