Озвучені вражаючи цифри скорочення населення України

  610

  В Україні рекордними темпами скорочується чисельність населення пише СобКор.нет

  Україна знаходиться в числі країн, що лідирують за темпами депопуляції. До 2050 року населення України може скоротитися на 18%. Такі дані наводить Організація об’єднаних націй. Один з основних факторів – трудова міграція населення. Про це пише 112 Україна.

  “За останні півроку, згідно з підрахунками сайту ukrainianpeoplelicks.com, з країни виїхали понад півмільйона українців. Тобто кожну хвилину Україну залишають двоє громадян. Основна маса фахівців вже виїхала в попередніх хвилях міграції, зате зараз спостерігається відтік працездатного молодого населення”, – йдеться в повідомленні.

  За словами міністра економіки України в 1997-1998 роках Віктора Суслова фактор трудової міграції перетворює Україну в одну з найвідсталіших країн світу.

  “Фактор трудової міграції перетворює Україну в одну з найвідсталіших країн світу, і потенційно це несе в собі колосальні загрози, пов’язані в тому числі з тим, що українська робоча сила буде заміщена якоїсь більш дешевої і менш кваліфіковану робочу силу з інших країн, перш за все, азіатських “, – повідомив Суслов.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин