71-річна теща посла Дещиці завершує будівництво розкішного будинку на березі озера на Львівщині

  2112
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  Дарина Шуплат, 71-річна мешканка села Гаї, завершує будівництво будинку на березі водойми Задорожнє в Миколаївському районі.

  Будинок звели дуже швидко – лише у серпні минулого року Шуплат отримала у подарунок дві ділянки загальною площею майже півгектара, на яких розташовано будинок, повідомляють НГ.Львів.

  Для будівництва огородили не лише територію приватних ділянок, а й прибережну смугу, та закрили вільний доступ до води. Закрита частина пляжу на правах суборенди належить громадській організації «Яхт-клуб «Вербіж», засновники якого раніше заявляли про намір розвивати на озері вітрильний спорт.

  Дарія Шуплат – людина не публічна. Про неї взагалі не має згадок в інтернеті. Однак її діти та інші родичі є більш відомими особами. Донька 72-річної власниці будинку Ірина одружена з Андрієм Дещицею, колишнім в.о. міністра закордонних справ, а тепер – послом України в Польщі.

  А син, Ярослав Шуплат, є одним із засновників згаданого вище «Яхт-клубу «Вербіж». Ще до жовтня минулого року він був одружений із директором департаменту – начальником управління МЗС Іриною Тибінкою. У 2016 році Шуплат також був співзасновником ТОВ «Рояр» разом з Романом Дошаком. Нині жодних юридичних осіб, де б він був власником, в реєстрі нема.

  Він також стверджує, що вже немає відношення і до яхт-клубу. У коментарі «НГ. Львів» Ярослав Шуплат повідомив, що вийшов із засновників організації ще три роки тому. Він також не зміг нічого розповісти про будівництво, що ведеться на ділянках його матері.

  Поділись  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин