Синє озеро в Абхазії

447

Мандрівники, що відправляються помилуватися красотами високогірного озера Ріца в Абхазії, неминуче проїжджають повз інше, не менш відоме і популярне озеро, Блакитне. Синє озеро заслужено носить таке найменування – круглий рік колір його вод залишається небесно-блакитним, нагадуючи тим самим прекрасний дорогоцінний камінь – сапфір.

Синє озеро славиться не тільки цим – ходять чутки, що вода в ньому крижана протягом усього року, а дна і зовсім немає. Це, звичайно, не так. Дно у Блакитного озера є – при його невеликих розмірах (близько 180 кв. М.) глибина водойми, за деякими даними, сягає 76 метрів. Температура води весь рік тримається в районі +7 градусів, лише іноді, в особливо спекотні дні, піднімаючись до +10. Так що викупатися тут буде дуже важко. Втім, як і зловити рибу – її тут немає.

Синє озеро – це карстовий колодязь, кажуть, що на його дні знаходяться відкладення лазуриту, що і додає воді такий блакитний колір. Одна з численних легенд про це чарівне гірське озеро свідчить, що той, хто вмиється його водою, знайде молодість.

Синє озеро в Абхазії (1)

Синє озеро в Абхазії (2)

Синє озеро в Абхазії (3)

Синє озеро в Абхазії (4)

Синє озеро в Абхазії (5)

Синє озеро в Абхазії (6)

Синє озеро в Абхазії (7)• не пропусти• магазин

• новини партнерів