Замок Карлштейн, дивовижний непокірний замок чеських монархів, Чехія (19 фото)

713

Замок Карлштейн (Karlštejn; він же Карлув Тин) – дивовижний архітектурний та історичний пам’ятник розташований всього в 30-ти кілометрах від Праги, прекрасного міста наповненого унікальними місцями і цікавими пам’ятками.

Територія замку розкинулася на лівому березі річки Бероунки, в дуже мальовничому місці. Замок Карлштейн вважається однією з найвідоміших чеських фортець, оскільки в далекі часи був резиденцією королів. Цей величний і унікальний комплекс був створений для проведення урочистостей та церемоній самими знатними особами Європи. Він також використовувався для зберігання імперських коронаційних регалій і святих реліквій. У Чехії замок Карлштейн вважається символом державності.

Шлях до замку Карлштейн йде від річки Бероунки і пролягає через однойменне із замком село. Уздовж дороги, яка веде до замку, в будь-який час року можна побачити численних торговців, що пропонують найрізноманітніші товари та сувеніри. У селі Карлштейн достатню кількість затишних кафе і невеликих ресторанчиків.

Замок був закладений в 1348 році королем Карлом IV, на честь якого і отримав свою назву. Його будівництво тривало протягом 17 років, за які було зведено п’ять головних споруд. У наші дні ці споруди розбурхують уяву численних туристів. Велична Студнічная вежа та імператорський палац, в якому розташовувалися покої королів, переносять відвідувачів в епоху середньовіччя, коли країною правили могутні монархи.

Крім цього, туристів приваблюють Мала башта і Велика башта, в середині якої знаходиться знаменита каплиця Святого Хреста, що вважається центральним місцем замку Карлштейн.
• магазин

• новини партнерів