Морозиво Малюк-Ам – на що треба звернути увагу при виборі морозива

  117

  «Ми те, що ми їмо». Цей відомий вислів Гіппократа не втрачає своєї актуальності вже яке століття. Турбота про своє здоров’я має починатися насамперед із харчування. Від його збалансованості, присутності в раціоні вітамінів, мікро- та макроелементів залежить робота всіх органів та систем нашого організму. Це зовсім не означає, що ваше меню має обмежитися паровими котлетами та овочами. Корисними є навіть десерти. Найкращий приклад – морозиво «Малюк-Ам».

  У його складі: молоко, яйця, цукор та натуральна ваніль. Воно багате на кальцій, магній, фосфор, містить вітаміни А, В, С, групи В. Рекомендований десерт дітям, майбутнім матусям, усім, хто потребує не тільки поповнення корисних речовин, а й порції гарного настрою.

  «Ласунка» фанат використання натуральних інгредієнтів і не замінює їх дешевими аналогами, як це роблять деякі виробники. У нашій рецептурі не зустрінеш пальмової олії, стабілізаторів.

  Вибираючи морозиво, варто звертати увагу не лише на привабливу упаковку. Переконатись у тому, що берете правильний десерт, допоможуть кілька нехитрих правил.

  • Почніть із терміну придатності. Якщо він закінчується, зверніть увагу на інший.
  • Акуратно через пачку, щоб не пошкодити продукт, перевірте його цілісність. Зім’яте морозиво не заслуговує на вашу увагу і витрачені кошти.
  • У пачці на дотик не повинно бути жодного «снігу». Якщо кристали в упаковці є, відмовтеся від покупки. Це може бути результатом неправильного зберігання.
  • Натуральність «на дотик» не визначиш. Тому слід ретельно вивчити склад. Неправдивої інформації тут не може бути. Читайте все, що написано “дрібним почерком”.

  Щоб бути впевненим у морозиві, довіряйте тим, хто якістю завоював ринок і покупців.

  Особливу увагу «Ласунка» приділяє продукції для найменших її шанувальників. Лінійка «Малюк-Ам» розроблялася з особливою скрупульозністю. Ми виготовляємо її з найкращого молока, без жирів та барвників. Гіпоалергенний склад, збалансований вміст цукру дозволяють балувати морозивом малюків з трьох років.

  Безперервний контроль якості продукції наша компанія починає з приймання молока й завершує її упаковкою. Чітке дотримання технології, температурного режиму, оригінальної рецептури, високотехнологічне виробництво дозволяють досягти неймовірного поєднання смаку та користі.

  Ми працюємо для дітлахів та дорослих. Для тих, кому не потрібно багато чого, просто достатньо кращого!  • інші новини