Як відрізнити оригінальні вікна РЕХАУ від підробки?

  220

  Німецькі вікна REHAU традиційно займають лідируючі позиції щодо затребуваності на території країн Європи і Україна не є винятком. Продукція стабільно високої якості, а ціна її дуже приваблива. Більше того, бренд успішно конкурує навіть на тендерних об’єктах із вітчизняним виробником. Компанія цінує репутацію і намагається гарантувати високу якість для кінцевого споживача. У всіх країнах присутності німецький концерн створює центри підготовки монтажників вікон та труб бренду.

  “Вибираючи РЕХАУ – Ви вибираєте досвід та прогресивні технології.”

  Підприємство захищає продукцію від копіювання та заміщення оригінальних комплектуючих. Розроблено систему захисту та миттєвого реагування на будь-які спроби завдати шкоди репутації концерну.

  Як перевірити автентичність профілю

  1. Сертифікат якості. Продукція компанії РЕХАУ супроводжується сертифікатами якості, які мають всі продавці. На сертифікаті вказані характеристики профілю та дані про місце виробництва партії.
  2. Перевірка маркування. На кожному профілі РЕХАУ має бути нанесене маркування, яке містить інформацію про виробника, тип профілю, дату виробництва та інші характеристики. Перевірте, чи маркування на профілі відповідає сертифікату якості.
  3. Колір профілю. Профіль РЕХАУ має унікальний колір, який має відповідати стандартам компанії. Якщо колір профілю відрізняється від стандартного, це може бути приводом для звернення до гарячої лінії компанії.
  4. Перевірка якості поверхні. Поверхня профілю РЕХАУ має бути рівною та гладкою, без видимих дефектів або пошкоджень.
  5. Перевірка упаковки. Вікна Рехау Київ повинні поставлятися в оригінальній упаковці з логотипом компанії та відповідним маркуванням. Якщо упаковка виглядає підозріло або не відповідає стандартам компанії, це може бути приводом для звернення на гарячу лінію компанії.

  Де виробляється профіль РЕХАУ

  Профіль РЕХАУ виробляється на заводах компанії РЕХАУ, які розташовані в різних країнах світу, включаючи Німеччину, Австрію, Швейцарію, США, Польщу та

  цілу низку інших країн у різних регіонах світу. В Україну профіль завозиться з двох заводів компанії:

  • місто Шрем, Польща;
  • місто Віттмунд, Німеччина.

  Якість продукції та стандарти на всіх заводах концерну єдині, і це не просто слова. Постачання в Україну більшою мірою йдуть з польського заводу, але частина продукції надходить і з Німеччини (це продиктовано логістикою та оптимізацією виробничих процесів). Багато клієнтів цікавляться можливістю вибору заводу постачальника систем Рехау, але такої опції немає через те, що в цьому немає жодного сенсу. Думки, що в Німеччині профіль буде кращої якості, ніж у Польщі є стереотипними та помилковими.

  Ціни на вікна РЕХАУ

  За всією логікою, вибираючи вікна Рехау ціна у Києві має бути практично однаковою у більшості постачальників. Але, незважаючи на це, різниця може становити 10-15%, і цьому є пояснення:

  • Рехау – це не все вікно, а тільки профіль з якого зроблена рама та стулка вікна;
  • вартість профілю в кінцевій вартості вікна займає лише 20-30%;
  • Рехау не робить вікна, а лише профіль.

  Для підрахунку точної ціни на вікна можна скористатися онлайн калькулятором розрахунку на сайтах компаній постачальників. Онлайн-сервіси це зручний та швидкий спосіб дізнатися бюджет на скління будь-якого типу об’єктів. Замовляючи вікна із систем Рехау – можна бути впевненим, що всі постачальники навчені, знають стандарти якості та сервісу німецького бренду.

  Чи бувають підробки профілю РЕХАУ

  Як таких підробок профілю Рехау (у класичному розумінні цього слова) не може і бути. Це пов’язано з тим, що виробництво профілю це зовсім не те саме, як, наприклад, підробка одягу або дамської сумочки. Для виробництва профілю довелося б побудувати такий самий завод, як і у правовласника бренду. Інвестиції в такий завод досягали б десятків мільйонів доларів США, і сховати все це було б неможливо. Єдине, що реально можливе – продаж вікон із інших систем під виглядом німецького бренду. Це не може бути масовим явищем і такий обман споживача вскриється дуже швидко. Також можливе заміщення комплектуючих. Так, наприклад, теоретично можливо на вікна з систем Рехау поставити розширювачі більш дешевих виробників. Але, швидше за все, покупець одразу помітить це за рахунок різниці в кольорі. Замовляючи вікна із систем Рехау – можете бути впевнені, що бренд подбав про те, щоб Ви купили саме оригінальну продукцію німецької компанії.  • інші новини