І для роботи, і для геймерів: як обрати найкращий інтернет-провайдер в Одесі, який працює навіть без світла

    31

    Вибір інтернет-провайдера – важливе завдання, адже від нього залежить якість вашого з’єднання, а значить і комфорт роботи, навчання та розваг. Сплачуючи за послугу, людина розраховує на швидкий інтернет, який не «зависає», не пропадає, а в ідеалі – працює навіть, коли росіяни в черговий раз влаштовують нам блекаут.

    Як вибрати провайдера в Одесі? Серед безлічі провайдерів є лише кілька, які пропонують швидкісне підключення, що працює без інтернету. Наприклад, на сайті Briz на інтернет в Одесі є кілька тарифів, які пропонують швидкість від 50 Мбіт/секунду і більше.

    Кому може знадобитися інтернет зі швидкістю 1000 Мбіт/с?

    Якщо вам потрібна висока швидкість на постійній основі, обирайте гігабітний інтернет. Також можна обрати 2 в 1 – інтернет+телебачення.

    Інтернет зі швидкістю 1000 Мбіт/с (1 Гбіт/с) може знадобитися людям, які завантажують та великі файли. Це геймери, науковці, програмісти, фрілансери, люди, що працюють онлайн, сім’ї з 4 і більше членами, офіси тощо. Веб-розробникам та стрімерам, трейдерам і професійним геймерам інтернет зі швидкістю менш як гігабіт не підходить.

    Вимкнули світло? А ви онлайн!

    GPON (Gigabit Passive Optical Network) – це гігабітна пасивна оптична мережа, яка використовує оптичне волокно для доставки інтернету, телебачення та інших телекомунікаційних послуг до абонентів.

    Переваги GPON

    • GPON може забезпечувати швидкість до 1 Гбіт/сна абонента, що значно вище, ніж можливості традиційних DSL-технологій.
    • Оптичне волокно може передавати сигнали на більші відстані, ніж мідні кабелі, що робить GPON ідеальним для підключення абонентів, які знаходяться далеко від АТС.
    • Такий інтернет є безпечнішим, адже використовує шифрування для захисту даних абонентів.

    Як працює GPON:

    • Оптичний кабельпрокладається від центрального вузла до розподільчого вузла, який знаходиться ближче до абонентів.
    • Від розподільчого вузла окремі оптичні волокнапрокладаються до будинків або квартир абонентів.

    Якщо у вашому будинку або квартирі є джерело безперебійного живлення, на кшталт павербанку чи екофлоу, то, підключивши роутер до нього, ви зможете насолоджуватись інтернетом навіть без електроенергії.

    А перехід зі звичайного інтернету на оптоволоконний коштує недорого – від 200 до 300 гривень за квартиру та будинок відповідно.

    Зазначимо, що не усім потрібен такий інтернет. Якщо ви живете самі або не користуєтесь великою кількість девайсів, обирайте повільніший інтернет. Зокрема, найпростіший тариф – на 60 Мбіт – коштує всього 114,5 грн за місяць. Цього цілком вистачить, якщо ви хочете подивитись фільм в Інтернеті ввечері після роботи або посидіти в соцмережах.

    В усіх випадках інтернет безлімітний, тому вам не потрібно хвилюватись, якщо завантажуєте великий фільм чи граєте у «важкі» ігри.

    Керуй послугами з телефону

    Забудьте про дзвінки до операторів та стомлення в чергах! З мобільним додатком «Мій BRIZ» ви можете легко та зручно керувати своїм інтернетом, де б ви не знаходились.

    Ось лише деякі можливості, які відкриває вам мобільний додаток:

    • Перевірка балансу.
    • Зміна тарифного плану.
    • Оплата без комісії. Поповнюйте рахунок та оплачуйте послуги без жодних додаткових витрат за допомогою Visa/Mastercard або картки поповнення.
    • Слідкуйте за своїми витратами та контролюйте всі транзакції.
    • Звертайтесь за допомогою до служби підтримки в будь-який час, не виходячи з додатку.

    Також у додатку дуже зручно слідкувати за різноманітними акціями та бонусами, які часто пропонує оператор.



    • інші новини