8 щоденних звичок щасливих людей

438

Ніхто не стає щасливим випадково. Це певна життєва позиція, над якою спочатку потрібно працювати, а потім вона починає працювати на тебе. Виробіть в собі наступні 8 звичок – і вони допоможуть відчути себе набагато щасливішим і здолати життєві труднощі набагато легше:

Не турбуватися про те, що інші думають про вас

tumblr_mc373nHf8w1r31g4wo1_500
Щасливі люди не дозволяють негативно налаштованим людям впливати на їх самопочуття. Що б не говорили ці недоброзичливці, все стікає з них, як з гусей вода. Адже вони твердо знають, що головне – не те, як сприймають тебе інші, а те, ким ти сам себе відчуваєш.

Завжди у всьому бачити плюси

У всьому поганому є щось хороше. Якщо не вдається розгледіти в ситуації позитивний аспект, такі люди створюють його самі. Вони не шкодують. Якщо це було добре, то це чудово. А якщо це було погано, то це досвід.

Бути завжди доброзичливим і вдячним

Щасливим людям не важливо, як ви виглядаєте або звідки ви родом. Все, що їм потрібно знати- це те, що ви – ще одна людина, поряд з якою можна сміятися і бути щасливим. Вони не соромляться і не шкодують кількох хвилин на те, щоб висловити подяку іншим людям.

Якомога більше посміхатися і бути позитивним

tumblr_lzpejw8vqJ1qbj4t9o1_500
«Ми сміємося не тому, що ми щасливі; ми щасливі тому, що сміємося» (Вільям Джеймс). Посмішки та сміх – невід’ємна риса щасливих людей. Так уже склалося, що люди, з якими ми проводимо багато часу, впливають на нас і на наше сприйняття навколишнього світу. Чим більше часу ми проводимо з позитивно налаштованими і оптимістичними людьми, тим більш світлими кольорами буде розфарбоване і наше життя.

Знати, що не все в цьому світі абсолютне

Важко побороти в собі перфекціонізм, але це необхідно. Все добре в міру. Щасливі люди вміють контролювати прагнення до досконалості. Вони не картають себе за неточності і недоліки. Вони пишаються собою і своїми досягненнями. Іноді деякі речі йдуть не так, як планується, і це нормально. Неможливо все тримати під контролем.

Жити сьогодні

«Я пережив багато страшних речей у своєму житті, деякі з них відбулися насправді» (Марк Твен). Щасливі люди не чекають вечора п’ятниці, ранку неділі, покупки нової машини, нової квартири. Не чекають весни, літа, осені, зими. Адже найжахливіша помилка – це думати, що ти живеш, коли насправді ти лежиш у камері схову в очікуванні життя.

Робити внесок у навколишній світ

Один з найкращих способів відчувати себе щасливим – змінювати навколишній світ. Для цього необов’язково рятувати народ, або зупиняти цунамі. Іноді досить просто комусь посміхнутися, зробити комплімент, або допомогти другу.

Продовжувати вчитися

t_500
Щасливі люди допитливі і прагнуть дізнатися нове про світ і людей, що населяють його. Завжди є щось, про що ми ще не знаємо. Інтерес до життя дає енергію, позитивно впливає на мислення і робить дні більш насиченими.