Розкішний готель Banyan Tree Samui, Таїланд (18 фото)

175

Готель Banyan Tree Samui, розташований в затоці Ламай на південно-східному узбережжі острова Кох Самуї, широко відомий серед любителів і цінителів відпочинку в Таїланді. Затишні бунгало, що сховалися в буйних зелених заростях, розташовані на природних терасах, плавно спускаються до моря.

Дизайнерам цього готелю вдалося приголомшливим чином об’єднати тайський стиль з усіма необхідними сучасними зручностями. У дизайні готелю широко використовуються тайський шовк, ротанг і бамбук. Ще одна особливість – величезні, від підлоги до стелі, вікна у ванній кімнаті, що виходять прямо в навколишню зелень!

Постояльці цього розкішного готелю можуть насолоджуватися видами навколишньої природи прямо зі своєю тераси, відпочиваючи біля особового басейну. З території готелю прекрасно видно розташовані неподалік мальовничі скелі, які називають Хін Яй і Хін Та. Тиша, затишок і усамітнення кожного бунгало дозволяють відпочити від божевільних ритмів життя в мегаполісі і злитися з природою.

Туристи їдуть в цей готель не тільки за тишею, самотою і кристально чистою водою затоки Ламай. Banyan Tree Samui широко відомий завдяки своєму SPA-центру, який може похвалитися рівнем світового класу. Якщо ж гостям готелю нададуть релакс, вони можуть кататися на велосипедах, займатися дайвінгом або риболовлею.

Готель пропонує на вибір відвідувачів три ресторани: гриль, тайської та міжнародної кухні.

Відвідування готелю Banyan Tree Samui – незабутнє враження для кожного туриста і можливість зануритися в безтурботний спокій, настільки властиві відпочинку в Таїланді.


banyan-tree-samui-01

banyan-tree-samui-02

banyan-tree-samui-03

banyan-tree-samui-04

banyan-tree-samui-05

banyan-tree-samui-06

banyan-tree-samui-07

banyan-tree-samui-08

banyan-tree-samui-09

banyan-tree-samui-10

banyan-tree-samui-11

banyan-tree-samui-12

banyan-tree-samui-13

banyan-tree-samui-14

banyan-tree-samui-15

banyan-tree-samui-16

banyan-tree-samui-17

banyan-tree-samui-18• не пропусти