Оля Полякова заявила, коли збирається на гастролі до Росії: дізнаєтеся її позицію

1253

“Найпопулярнішу блондинку України”, співачку Олю Полякову матимуть змогу знову побачити з концертами в Росії лише тоді, коли агресор перестане принижувати її країну. Про свою позицію артистка розповіла в інтерв’ю порталу “Лайм”.

Полякова зазначила:

Були проекти у нас там (в Росії – ред.), але перебувати в середовищі людей, пронизаних антиукраїнською пропагандою, важко. Говорити неможливо з ними, але ж не говорити ж теж неможливо. Ти їм одне говориш, вони тобі – інше, вони краще знають, як я тут живу, ніж я сама. Мені це стало нестерпно. Я стала розуміти, що змінити це не в моїх силах. Особливо, коли всі ці події зайшли так далеко, і полилася кров…

Співачка наголосила, що може собі дозволити подібні принципові рішення, так як зайвий “концерт в Саратові” їй погоди не зробить.

Вона додала:

Звичайно, як будь-який артист я хочу більше шанувальників, більше концертів, і я дуже хочу працювати також і в Росії, і в Татарстані, і в Якутії. У мене там є шанувальники, мої пісні звучать на радіо, мене запрошують. Але я зможу це робити тільки тоді, коли в цих країнах перестануть принижувати мою країну і той складний вибір, той непростий шлях, який обрали українці.

При цьому Полякова підкреслила, що їй байдужі інші українські артисти, які, незважаючи ні на що, продовжили гастролювати у Росії. Подібні рішення співачка назвала особистою справою кожного.