Янукович знав про російську загрозу: СБУ розсекретила докази

  213

  До справи Віктора Януковича про державну зраду долучили документи СБУ, які підтверджують той факт, що тодішній президент був поінформований щодо загроз з боку Росії.

  Документи оприлюднили під час засідання Оболонського райсуду Києва.

  За версією захисту президента-втікача, він не знав про погрози нацбезпеці України з боку Росії, передає “Українська правда”.

  “У сторони обвинувачення є документи, які спростовують ці твердження. Вони були розсекречені Службою безпеки тільки 19 березня 2018, надійшли до сторони обвинувачення 20 березня – і 17 квітня відкриті стороні захисту”, – сказав прокурор Руслан Кравченко.

  Суд задовольнив клопотання прокурора і приєднав до справи листи голови СБУ від 15 січня 2013 і від 17 лютого 2014 про загрози нацбезпеці України з боку Росії.

  “Лист від голови СБУ від 15 січня 2013 містить резолюцію і підпис Януковича. У ньому говориться про те, що при президенті РФ створена міжвідомча група, яка повинна була забезпечити економічну, гуманітарну і політичну інтервенцію України”, – сказав Кравченко.

  За даними СБУ, координаторами були глава АП РФ Сергій Іванов, віце-прем’єр-міністр Владислав Сурков і глава Служби зовнішньої розвідки РФ Михайло Фрадков.


  • не пропусти

  • магазин