Зливи, сніг і мороз: по Україні вдарять відразу два циклони

  92

  У суботу та неділю, 17-18 березня, в Україну увірвуться відразу два циклони, один із яких принесе різке зниження температури, а інший – зливи і мокрий сніг.

  Про це на своїй сторінці в Facebook написала синоптик Наталія Діденко, нголосивши, що не зовсім приємна погода 14-16 березня, “ще здасться комфортною”.

  “17-18 березня, вихідні, в Україні почне “затікати” з півночі холодне арктичне повітря з морозами, з південного заходу Європи буде підпирати циклон зі зливами і снігами. А протиборство цих атмосферних антагоністів спричинить штормовий вітер”, – зазначила вона.

  Поки ж, 15 березня, в Україні очікується волога повітряна маса. Періодичні опади у вигляді дощу і мокрого снігу. На заході і півдні – місцями невеликі опади.

  “Температура повітря найближчої ночі від 1 морозу до 4 тепла, завтра вдень вже похолодає у західних областях і в межах України очікується +1… +5 градусів, лише на Закарпатті та на півдні буде тепліше, +6… +11 градусів”, – уточнила Діденко.

  У Києві завтра, в четвер, місцями опади: вночі мокрий сніг, вдень місцями невеликий мокрий сніг і дощ із подальшим припиненням. Вночі близько нуля, вдень +3 градуси.

  “Отож виходить, що завтра останній теплий день перед початком похолодання. Уже 16-го березня у Києві невеликі “мінуси”. А 17-18 березня погода в столиці істотно ускладниться, опади, похолодання, штормовий вітер”, – наголосила синоптик.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин