General Motors закриває свій завод: названо причину

  157

  Витрати у зв’язку з закриттям оцінюються в 850 мільйонів доларів

  Концерн General Motors оголосив про закриття автоскладального заводу в Кунсані, Південна Корея.

  Підприємство повністю зупинять до кінця травня 2018 року, а дві тисячі співробітників підприємства будуть скорочені.

  Президент і головний виконавчий директор підрозділу GM Korea Кахер Казем пояснив це рішення тим, що завод недозавантажений. Так, протягом останніх трьох років на автоскладальному підприємстві використовувалося тільки 20% виробничих потужностей, що «робить неможливим подальший сталий розвиток».

  Витрати у зв’язку з закриттям оцінюються в 850 мільйонів доларів, в тому числі 475 млн доларів на виплати компенсацій скороченим співробітникам.

  Виробничий комплекс в Кунсані перейшов до концерну GM після банкрутства компанії Daewoo в 2002 році. Цей великий промисловий об’єкт у своєму розпорядженні власними пресовими, складальними і фарбувальними цехами і знаходиться в 2 кілометрах від порту з виділеним під потреби автовиробництва пірсом.

  Після закриття цього заводу в складі підрозділу GM Korea залишаться два автоскладальних підприємства (в Чхонвоне і Інчхоні) і завод трансмісій в місті Порьону. Крім цього компанія володіє автоскладальним заводом у В’єтнамі.

  У 2017 році південнокорейський підрозділ продав 132 377 автомобілів на внутрішньому ринку і експортувала 392 170 автомобілів в інші країни.


  • не пропусти

  • магазин