Точні ціни на нові iPhone 2018 року, які Apple представить у вересні

  872

  У минулому році компанія Apple випустила свій самий просунутий смартфон, який отримав назву iPhone X. Це по суті пробний мобільний пристрій, який було випущено на ринок з метою оцінити реакцію фанатів на безліч кардинальних нововведень. Незабаром після старту продажів нового флагмана «яблучна» корпорація з’ясувала, що більшість людей задоволена таким телефоном, тому всі її нові смартфони, анонс яких відбудеться в вересні 2018 року, отримають точну такі ж особливості, тобто безрамковий екран, сканер обличчя і підтримку бездротової зарядки.

  Відомо, що Apple у вересні нинішнього року представить одразу три нових iPhone 2018, всі з яких зможуть похвалитися безрамковим екраном Super Retina. Відомий аналітик Філ Джонс поділився інформацією про те, які саме смартфони має намір випустити «яблучна» корпорація і скільки вони будуть коштувати. Експерт підтверджує, що споживачі побачать відразу три мобільних пристрої, одне з яких виявиться «бюджетним».

  Смартфони Apple, які покажуть у вересні 2018 року, і їх ціни:

  • 6,1-дюймовий iPhone з IPS-екраном – $ 800 / $ 950;
  • 5,8-дюймовий iPhone з OLED-екраном – $ 950 / $ 1100;
  • 6,5-дюймовий iPhone з OLED-екраном – $ 1100 / $ 1250..

  Говорити про вартість трьох цих мобільних пристроїв в Україні не доводиться, оскільки щороку Apple коригує цінники своїх фірмових телефонів, особливо коли мова йде про нові моделі. Очевидно лише те, що «недорогих» моделей більше не буде, оскільки найдешевший 6,1-дюймовий iPhone 2018 роки обійдеться в $ 800. Це неймовірно висока ціна, тому потенційним покупцям новинок варто бути готовим до того, що ціни навіть на найдоступніші за ціною моделі виявляться вкрай високими.

  Якщо аналітик правий, то новий iPhone X, що володіє точно такою ж діагоналлю екрана, впаде в ціні на $ 50 у всіх двох модифікаціях з 64 ГБ і 256 ГБ пам’яті. Таке зниження ціни не можна назвати суттєвим, але воно все одно позитивно позначиться на гаманці покупців, які зможуть витратити цю суму грошей, наприклад, на покупку захисного чохла або бездротового зарядного пристрою Apple AirPower, який надійде в продаж в березні 2018 року і буде коштувати непристойно дорого.


  • не пропусти

  • магазин