Українців чекають нові витівки погоди

  91
  Синоптики склали прогноз на всі вихідні

  В Україні дощі прогнозують лише на 3 листопада всій території країни, крім південних областей. Але на вихідних очікується тепла погода, а опади припиняться.

  Про це повідомляє Гідрометцентр. У п’ятницю середня температура буде на рівні від +7 до +12 градусів, а на півдні повітря прогріється до +15. Морозна погода очікується лише на високогір’ї Карпат. Там стовпчики термометра покажуть від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла.

  У суботу, завтра, також без опадів, проте подекуди можливі окремі невеликі дощі. Вітру сильного не передбачається, лише невеликий максимум помірний. Буде північно-західного напрямку з переходом в неділю на південно-східний. Температура повітря точно порадує – протягом вихідних днем ​​в межах + 7 … + 12, на півдні до +15 градусів. у Києві суботу-неділю – без істотних опадів. Можливий туман. Температура повітря в денні години близько +10 градусів в столиці “, – розповіла народний синоптик Наталія Діденко в Facebook.

  Вона порадувала також тим, що тепла погода триватиме ще й на наступному тижні. На заході країни часом пройдуть дощі, а вихідні пройдуть без опадів з температурою до +12 градусів.

  У південних областях дощі пройдуть лише в п’ятницю. В суботу і неділю опади не очікуються, а повітря прогріється до +13 градусів.

  На сході і півночі країни в п’ятницю очікуються опади, але на вихідних дощі припиняться. Стовпчики термометрів покажуть температуру від +10 до +12 градусів

  У Києві в п’ятницю пройде дощ, а температура буде близько +10 градусів. На вихідних дощі не прогнозують, а тепла погода збережеться.


  • не пропусти

  • магазин