Глузман: Україна повернеться на Донбас

  568

  Рано чи пізно Україна повернеться в цей регіон, але не та молодь, яка виїхала з Донбасу і вже влаштувалася в Києві або інших містах – вони свій вибір зробили.

  Про це в інтерв’ю DT.UA сказав Семен Глузман, правозахисник, громадський діяч та голова асоціації психіатрів України.

  «Росія бідніє, у неї все менше можливостей утримувати ці території, так і Путін, зрештою, смертний. Вільно або мимоволі, але він своїми діями перекрив кисень багатьом впливовим людям у Росії, які вкрали мільярди, доступ до яких з кожним днем все складніше, враховуючи санкції. Вони звикли до іншого рівня особистої свободи, де їм, зрештою, тепер відпочивати? На Байкалі?», – іронізує Глузман.

  У той же час правозахисник вважає, що Донбас має зробити власний вибір.

  «Інколи мені приходить в голову крамольна думка… Мої табірні друзі боролися за незалежність України, і одного разу цей день настав — не тому, що ми сиділи за це в таборах. Якщо Донбас дійсно хоче жити інакше, якщо це його, а не чийсь зовнішній вибір, то з етичної точки зору чому б не замислитися про ідею незалежності для цих людей? Це лише одне з можливих рішень, але і воно має проговорюватися. Нарізно так нарізно, ми ж і так робимо все, щоб ізолювати ці території — з допомогою блокади, наприклад», – каже Глузман.


  • не пропусти

  • магазин