Не вбивай мене! Україну охопили протести

  183

  Українське населення вийшло 15 жовтня на протестний Марш, спрямований на гуманне ставлення до тварин.
  Про це інформує Politeka, передає Знай.
  До акції протесту приєдналися 17 міст
  Як повідомляється, в центрі Києва, в парку Шевченка, проводиться мітинг захисників тварин. Активісти громадськості вимагають в уряду ввести заборону на виступ тварин у цирках.
  З’ясувалося, що хода організована з метою положення кінця знущанням над тваринами в цирках і сфері розваг, а також для створення дієвих механізмів боротьби зі шкуродерами й садистами.
  В Одесі на Марш вийшли близько 200 осіб.
  Більшість учасників привели на акцію своїх вихованців. Головна мета акції — залучення уваги до таких проблем, як загибель тварин під час полювання, використання їх у цирках, вбивство бездомних тварин догхантерами.
  У Запоріжжі мітинг не вийшов масовим, однак активісти виступили з закликом об’єднати зоозахисні спільноти і заявити владі й громадськості, що в Запоріжжі є ті, які готові боротися за права тварин.
  Учасникам акції роздали маски із зображенням тварин.
  На думку зоозахисників, вони йдуть маршем для того, щоб покласти кінець “знущанням над тваринами в цирках і сфері розваг, запровадити дієві механізми боротьби зі шкуродерами і садистами і звернути увагу українців на гуманне ставлення до тварин”.
  У Кривому Розі в Металургійному районі також відбувся мітинг на підтримку тварин – близько 100 чоловік виступили за права.
  Вулицями Львова з плакатами пройшли активісти “Екологічної платформи”.

  • не пропусти

  • магазин