«Сила, якій можна довіряти». Активісти створили вражаючий ролик про досягнення ЗСУ в 2016 році

  1536

  Українська армія стала однією з найбільших у Європі, пише Тиждень.юа.

  Агенція Stratcom Ukraine створила відеоролик під назвою “Сила, якій можна довіряти” про досягнення української армії у 2016 році.

  Минулого року українській армії служили 250 тисяч військових, тобто на 100 тисяч більше, ніж у 2014. Відтепер це одна з найбільших армій у Європі. Лише цього року контракти із ЗСУ підписали 65 тисяч українців. Близько 7 тисяч вступають до армії щомісяця.

  Видатки на оборону зросли вдвічі у порівнянні з 2014 роком. В армії є 5 батальйонів, підготованих за стандартами НАТО, відбулося майже 900 навчань, 20 – на рівні бригади. Була створена спільна литовсько-польсько-українська бригада. Українські військові взяли участь у 10 міжнародних навчаннях. 700 іноземних інструкторів тренували українських бійців протягом року. Також в Україні з’явилися Сили спеціальних операцій, частини спецпризначення та підрозділи інформаційно-психологічних спеціальних операцій.

  Автори відео підрахували, що з початку АТО року ЗСУ отримали 8400 нових та модернізованих зразків озброєння та техніки. Лише протягом цього року розроблено 11 інноваційних зразків. Українську військову продукцію закуповують понад 60 країн.

  63% українців довіряють ЗСУ, це на 18% більше, ніж 2015 року.


  • не пропусти

  • магазин