Популярний український телеканал перевірять через небезпечні передачі

  384

  Penna Powers

  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила відомому телеканалу позапланову перевірку

  Як повідомляє Politeka, йдеться про телеканал «СТБ», який підозрюють у порушенні норм законодавства щодо захисту дітей у медіа.

  У Національній раді зазначають, що це вже друга позапланова перевірка, яку призначають у зв’язку з цими порушеннями. Раніше моніторинги роботи телеканалу провели в періоди з 5 по 9 жовтня і з 7 по 13 листопада 2016 року. Зараз в ефірі “СТБ” повторно зафіксували інформацію, яка «може зашкодити неповнолітній аудиторії і має ознаки порушення вимог закону України “Про телебачення і радіомовлення”.

  Зазначимо, каналам забороняється поширювати, а також анонсувати програми та передачі, які можуть зашкодити фізичному, інтелектуальному і духовному розвитку неповнолітніх та юнацтва, крім як протягом ефірного часу в добовому відрізку з 23:00 до 6:00 та на каналах з обмеженим доступом.

  Також до Національної ради звернулися представники міжнародної громадської організації “Асоціація журналістів, видавців і мовників християн “Новомедіа”, які скаржаться на контент окремих програм каналу.