Депутата впіймали за організацією мітингу прямо з Ради

  185

  Журналісти показали, як насправді організовуються фейкові мітинги під стінами Верховної Ради.

  Фотокореспондент Богдан Бортаков зловив своїм об’єктивом переписку народного депутата з групи “Відродження” Олега Кулініча з політтехнологом, який організовує акцію “всенародної підтримки”.

  Про депутатську кухню з організації мітингів і їх висвітлення в ЗМІ розповілиУкраїнські Новини.
  Фото журналіста продемонстрували, як під час сьогоднішнього сесійного засідання депутат Олег Кулініч займається важливою справою – веде переписку зі своїм політтехнологом. Як стає зрозуміло з фотографій, політтехнолог організовує акцію “всенародної селянської підтримки” законопроекту №4355, який передає місцевій владі право розпоряджатися землями сільгосппризначення.

  “На вулиці пішов дощ. Боюся, люди довго не вистоять”, – скаржиться технолог. “Я один не буду виходити”, – відповідає йому депутат.


  Саме в цей час у Верховній Раді розглядається питання про зняття недоторканності з депутата Вадима Новинського. Через що до внесеного до порядку денного важливого для аграрного лобі питання руки у депутатів ніяк не доходять.

  “Мітинг розійшовся, не пощастило з погодою :( Там дощ з льодом”, – скаржиться трохи пізніше політтехнолог.

  І тут же рапортує, що головна робота зроблена: “Картинка і фото є, зробимо вам хороші пости в Фейсбук”. А на закінчення дає обіцянку: “Наступного разу теж організуємо в підтримку”.

  “Шкода ((“, – мляво реагує депутат.

  В справжніх політтехнологів за ділом не стане: сказано – зроблено. Через пару хвилин після обіцянки технолог надсилає депутату на узгодження текст для Фейсбуку. “Шкода, що люди, які зібралися під Радою на підтримку законопроекту №4355, змушені були стояти під парламентом в таку погоду. Але впевнений, що це недарма…” – читає нардеп.
  А вже через півгодини такий пост дійсно з’являється на офіційній ФБ-сторінці Олега Кулініча з фотографіями з мітингу.

  Як повідомляв сайт Знай.ua, сьогодні лідера Радикальної партії Олега Ляшка в будівлі Верховної Ради облили “кров’ю”.