Спека попри грози: Укргідрометцентр попереджає про 30-градусну температуру

  1667

  Погода в Україні на 30 травня обіцяє бути цікавою. Навіть попри можливі грозові дощі, температура залишиться високою. Такі прогнози дає Укргідрометцентр.

  Погода в Україні 30 травня

  Сьогодні нас чекає переважно хмарний день з короткочасними проясненнями. За словами синоптиків, майже вся країна, за винятком південного сходу, може очікувати короткочасні дощі з грозами.

  Вітер дутиме з південного сходу зі швидкістю 5-10 м/с.

  Температурні показники

  Температура вночі коливатиметься в межах +12…+17 °С, в Карпатах буде трохи прохолодніше — +7…+12 °С. Вдень повітря прогріється до +20…+25 °С, а на південному сході країни температура сягне +24…+29 °С.

  Погода в Києві та області

  Київська область також потрапить під вплив грозових дощів. Температура вночі становитиме +12…+17 °С, вдень підніметься до +20…+25 °С. У самій столиці вночі буде +14…+16 °С, вдень +22…+24 °С.

  Довгостроковий прогноз

  Раніше синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха повідомила, що червень цього року обіцяє бути аномально спекотним, з температурами, вищими за середньокліматичну норму.

  Поради від народних синоптиків

  Народна синоптикиня Наталка Діденко також попереджала про насування грозового фронту, тож варто бути готовими до різких змін погоди.

  Залишайтеся з нами для найсвіжіших новин про погоду і будьте готові до будь-яких сюрпризів від природи!