Міноборони допускає до армії 18 нових зразків зброї та техніки українського виробництва

  1166

  Міністерство оборони України не зупиняється на досягнутому і впроваджує нові зразки озброєння та військової техніки. Протягом минулого тижня до експлуатації у Силах оборони було допущено 18 нових зразків, про що повідомив пресцентр відомства 16 травня.

  З початку 2024 року Міноборони вже ввело в експлуатацію понад 80 зразків української зброї та техніки. Лише за останній тиждень було кодифіковано 24 зразки, які тепер офіційно використовуватимуться у війську.

  Президент Володимир Зеленський 12 квітня наголосив на необхідності нарощування власних виробничих потужностей у сфері оборонно-промислового комплексу. Він підкреслив, що затримки допомоги від партнерів вимагають від України збільшення власного виробництва зброї.

  Зокрема, вже 13 квітня президент зазначив, що в Україні функціонує близько 500 виробництв ОПК. Це важливий крок для забезпечення армії необхідним озброєнням в умовах вторгнення.

  Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов повідомив, що під час повномасштабної війни в Україні налагодили виробництво аналогів американських бронемашин M113, MaxxPro та Humvee. Ці бронемашини вже активно використовуються в бойових умовах.

  Особливо варто відзначити виробництво самохідних артилерійських установок “Богдана”. Газета The New York Times повідомляє, що зараз Україна виготовляє вісім таких установок щомісяця, хоча до війни на озброєнні була лише одна.

  Ці нові зразки зброї та техніки допоможуть підсилити обороноздатність України та забезпечити наших військових сучасними засобами боротьби.

  Українська армія продовжує оновлюватися та нарощувати свої можливості, що є критично важливим у нинішній ситуації. Сучасні зразки зброї та техніки дозволять більш ефективно захищати територіальну цілісність країни та протистояти російській агресії.



  • інші новини