В Україні зміниться погода: синоптик Гідрометцентру уточнив прогноз

  49

  Активний атмосферний фронт, який приніс в Україну зливи, залишає територію країни. З 23 липня встановиться спокійна спекотна погода з прохолодними ночами.

  Про це розповів провідний синоптик Українського гідрометцентру Роман Мурмило.

  “Штормове попередження 21 липня справдилося, зливи спостеріаглися вдень і вночі. Далі нічого подібного протягом найближчих днів не очікується”, – спрогнозував він. Як уточнив синоптик, останніми областями, на які вплине цей атмосферний фронт перед тим, як повністю покинути територію України, будуть Херсонська та Запорізька. Там він принесе поривчастий вітер, швидкість якого може досягати 15 метрів в секунду.

  “У міру того, як фронт буде рухатись, до кінця дня вітер буде слабшати, грозова активність буде слабшати, і це все. Дощів і злив, швидше за все, вже не буде. Найближчі дні будуть спокійними, не дуже спекотна погода, прохолодні ночі”, – сказав Мурмило. Він додав, що нова свіжа повітряна маса, яка зайшла в Україну, “зіб’є спеку”. Синоптик пояснив, що саме зустріч двох повітряних мас з різними температурами “посилила ефект дощів і гроз”.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин