Знайдено ключ до розгадки таємниці будівництва великої піраміди Хеопса

  1258

  Секрет створення Великої піраміди в Гізі може бути, нарешті, остаточно розкрито, спираючись на біблійні свідчення будівництва Другого Храму (XX – Х ст. до н.е) Іродом Великим. Нове відкриття цілком спростовує попередні, згідно з якими, найвищу штучну споруду у світі будували раби або прибульці.

  Про це розповіли вчені з Біблійного коледжу та аспірантури Шаста в Каліфорнії, США, як передає видання Express. На їхню думку, саме Святе Письмо християн дає ключ до тисячолітньої розгадки.

  Інженер-археолог Леєн Рітмейєр пояснив, що камені Священного Храму були спочатку випрямлені різьбярем по каменю. Цей процес містив довбання сторін каменю до гладкої і вертикальної поверхні. Потім в землі викопувалися довгі та вузькі канавки, що дозволяють вставляти дерев’яні балки під прямим кутом, після їх забивали на місце та обливали водою.

  “Це викликає розбухання деревини, і подальший тиск змушує камінь відокремитися від нижнього шару породи”, – вказав геолог.

  Він додав, що Писання вказує навіть на розмір каменів, які в той час використовувалися для будівництва колосальних проєктів. Йдеться про, так званий, західний камінь, один з найбільших будівельних блоків у всьому світі (від 500 тис до 600 тис фунтів).

  “Воли тягнули камені за допомогою мотузок, оповитих навколо виступів будівельного майданчика на відстані близько однієї милі. За оцінками, для побудови Великої піраміди було використано близько 2,3 мільйона великих каменів вагою 6 мільйонів тонн”, – сказав професор Том Мейєр.


  • не пропусти

  • магазин