Представлений Realme Watch 2 Pro: 90 спортивних режимів і 2 тижні роботи

  56

  Realme Watch 2 Pro – новий фітнес-годинник.

  Компанія Realme, яка ударними темпами будує власну екосистему сьогодні представила черговий продукт зі свого сузір’я гаджетів, що носяться, – Realme Watch 2 Pro. Новинка може похвалитися тривалим часом роботи і багатою функціональністю. Продажі пристрою стартують 29 травня і віддати за нього пропонують $70.

  Realme Watch 2 Pro отримав на озброєння 1,75-дюймовий екран роздільною здатністю 385х320 точок яскравістю 600 кд/м². Користувачам пропонують на вибір понад 100 варіантів оформлення циферблатів. За допомогою годинників можна відстежувати спортивну активність в 90 різних режимах.

  Габарити Realme Watch 2 Pro склали 255,2х38,9х12,65 мм при вазі 40 грамів. Гаджет допоможе відстежувати фази сну, визначить рівень вмісту кисню в крові і здатний цілу добу стежити за частотою серцевих скорочень. Природно, що смарт-годинники повідомлять про кількість пройдених кроків і пройдену відстань, а також підрахують витрачені калорії.

  Живить Realme Watch 2 Pro батарейка на 390 мАг і одного заряду повинно вистачити на два тижні роботи. Працюють годинники зі смартфонами під управлінням Android 5.0 і більш актуальними версіями зеленого робота, а також допомагають керувати музикою та затвором камери на смартфоні.


  • не пропусти

  • магазин