Sony готує нову PlayStation 5 з модифікованим процесором

  49

  Випуск почнеться у 2022 році.

  Компанія Sony почне виробництво PlayStation 5 зі зміненим дизайном вже в наступному році, про це повідомляють відразу кілька джерел мережі.

  Спочатку чутки породила цілком пряма заява фінансового директора Sony Хірокі Тотокі (Hiroki Totoki). Під час недавнього конференц-дзвінка з інвесторами з приводу фінансових підсумків року, топменеджер повідомив, що Sony розглядає можливість впоратися з дефіцитом консолей PS5, змінивши дизайн приставки. Додаткових подробиць він не повідомив, але в мережі почала з’являтися інформація з цього приводу.

  Як повідомив тепер тайванський ресурс Digitimes, відомий зв’язками з виробничим ланцюжком, постачальники почнуть виробництво переробленої консолі між другим і третім кварталом 2022 року. Відзначається, що «редизайн» полягатиме в новому процесорі – модифікованому 6-нанометровому чипі AMD. Також підкреслюється, що новий CPU виявиться дешевшим, ніж той, що використовується в PS5 зараз.

  Поточна версія PlayStation 5 оснащується модифікованим AMD Ryzen 3-го покоління на базі 7-нанометрової мікроархітектури Zen 2, з частотою 3,5 ГГц, 8 ядер і 16 потоками.


  • не пропусти

  • магазин