Apple судитимуть за перебільшення водонепроникності iPhone

  54

  Реальні користувачі, які перебували на морі або біля басейну, можуть втратити гарантії навіть при короткочасному зануренні.

  На Apple поданий груповий позов в Нью-Йорку, в якому компанію звинувачують, що вона зробила помилкові заяви про здатність iPhone протистояти проникненню рідини та перебільшила водонепроникність свого обладнання.

  Наприклад, iPhone 7 відповідає ступеню захисту IP67, тобто може працювати до 30 хвилин на глибині 1 метра. Починаючи з Phone 11, Apple перейшла на IP68, при цьому компанія стверджує, що iPhone 12 є найбільш водонепроникним серед всіх смартфонів Apple.

  Однак в позові вказується, що реальні користувачі, які перебували на морі або біля басейну, можуть втратити гарантії навіть при короткочасному зануренні, оскільки вода містить хлор або сіль, а всі лабораторні експерименти на відповідність ступеням захисту проводять з чистою водою.

  Багато користувачів iPhone не переймаються на тему можливого контакту смартфонів з водою, оскільки рекламні матеріали підтверджують їх водонепроникні властивості. Однак при поломці пристрою багато стикаються з відмовою від гарантійного ремонту через виявлення всередині слідів проникнення вологи.

  У листопаді 2020 року італійське антимонопольне агентство оштрафувало Apple на 10 мільйонів євро з тієї ж самої причини: компанія заявляє, що смартфони є водонепроникними, але не ремонтує пошкоджені водою пристрою.


  • не пропусти

  • магазин