Представлені TWS-навушники Oppo Enco Buds True Wireless

  34

  Для повної зарядки навушників і зарядного футляра через роз’єм USB-C потрібно 2,5 години.

  Компанія Oppo представила повністю бездротові навушники Oppo Enco Buds True Wireless, які виявилися навіть кращими, ніж очікувалося до анонсу. При своїй бюджетній ціні вони отримали систему активного шумозаглушення і вологозахищене виконання (IP54).

  Oppo також оснастила навушники режимом з низькою затримкою для поліпшення ігрового процесу. Без підзарядки навушники зможуть пропрацювати до 24 годин при використанні футляра. Вони отримали функцію автоматичного з’єднання та інтелектуальні функції дзвінків.

  Нові навушники випускаються в білому і синьому кольорах, зарядний чохол має порт USB-C на задній панелі для зарядки. Навушники Oppo Enco Buds True Wireless оснащуються 8-міліметровими динамічними драйверами з чутливістю 100,6 дБ і діапазоном частотної характеристики від 20 Гц до 20 кГц. Вони підключаються через Bluetooth 5.2 з робочим діапазоном 10 метрів і підтримуваними форматами, включаючи AAC і SBC.

  Кожен навушник Oppo Enco Buds оснащений акумулятором ємністю 40 мАг, а зарядний футляр отримав батарею на 400 мАг. Для повної зарядки навушників і зарядного футляра через роз’єм USB-C потрібно 2,5 години.

  Ціна навушників складає близько 30 доларів.


  • не пропусти

  • магазин