У Києві відкриють Американський університет: Волкер розповів деталі

  1787

  У столиці України відкриється Американський університет (American University Kyiv). Партнером американо-українського проєкту став Університет штату Аризона.

  Про це колишній спецпредставник Державного департаменту США в Україні (2017-2019) Курт Волкер розповів в інтерв’ю “НВ”. Він приїхав до Києва для підготовки відкриття.

  Волкер зазначив, що освітній проєкт цікавий йому не менше, ніж міжнародна політика. На думку дипломата, Американський університет дозволить українцям отримати краще, що є в освітній системі США, не виїжджаючи за кордон.

  “США докладають чимало зусиль, щоб Україна стала успішною країною в питаннях захисту суверенітету і підтримки економіки, але людський капітал українців, їхні освіта та менталітет не менш важливі. Вплив радянської ментальності все ще дуже сильний тут”, – сказав дипломат.

  На думку Волкера, університети зараз є своєрідним “клеєм” суспільства. У США вони тісно співпрацюють з бізнесом, допомагають випускникам працювати на економіку країни і в цілому дають ту освіту, яка робить людей затребуваними на ринку праці.

  В Україні ж роль освіти на сьогодні не така очевидна. Спільний проєкт з найбільшим публічним університетом США покликаний позитивно вплинути на освітню сферу і українське суспільство в цілому.


  • не пропусти

  • магазин