Google можуть оштрафувати на 5 млрд доларів за стеження в режимі інкогніто

  52

  Google продовжує «перехоплювати, відстежувати та збирати повідомлення», навіть коли люди використовують режим інкогніто Chrome й інші режими веббраузера.

  Як ми вже повідомляли, Google не вдалося ухилитися від судового процесу, який почався через те, що компанія збирає дані користувачів про активність в Інтернеті, навіть коли вони переглядають сторінки в режимі інкогніто.

  Тепер же стало відомо, що в позовних вимогах вказана сума не менше 5 мільярдів доларів. Позивачі стверджують, що Google і материнська компанія Alphabet таємно збирають дані через Google Analytics, Google Ad Manager, плагіни вебсайтів та інші додатки, в тому числі мобільні.

  У позові, поданому в червні, стверджується, що Google порушує закони про прослуховування телефонних розмов і конфіденційність, продовжуючи «перехоплювати, відстежувати та збирати повідомлення», навіть коли люди використовують режим інкогніто Chrome й інші режими веббраузера.

  У п’ятницю федеральний суддя Люсі Кох (Lucy Koh) відхилила клопотання технологічного гіганта Google про припинення розгляду: «Суд прийшов до висновку, що Google не повідомляла користувачів про те, що бере участь в передбачуваному зборі даних, поки користувач знаходиться в режимі приватного перегляду».

  Минулого року Google заявила, що поступово відмовиться від сторонніх файлів cookie, які відстежують індивідуальний перегляд вебсайтів людьми і націлюють на них рекламу в залежності від їх активності.


  • не пропусти

  • магазин