Консоль нового покоління Nintendo отримає збільшений OLED-екран Samsung

  40

  Навіть після запуску Xbox Series X|S і PlayStation 5 продажі Nintendo Switch та ігор для неї залишаються дуже високими.

  Як уже повідомлялося, компанія Nintendo незабаром випустить нову ігрову консоль, яка зможе підтримувати зображення роздільною здатністю 4K. Тепер же стало відомо, що пристрій отримає збільшений екран OLED виробництва Samsung Display.

  Чутки про Nintendo Switch Pro бродять мережею вже кілька років, але навіть після запуску Xbox Series X|S і PlayStation 5 продажі Nintendo Switch та ігор для неї залишаються дуже високими, так що компанія нікуди не поспішає, вважаючи за краще вичавлювати по-максимуму з уже представлених на ринку продуктів.

  Перехід на OLED-дисплей забезпечить знижене енергоспоживання, поліпшить контрастність і принесе з собою інші переваги в порівнянні з РК-екраном оригінальної консолі Nintendo Switch. На жаль, чутки вказують на те, що новий 7-дюймовий OLED-екран збереже роздільну здатність 1280×720 пікселів, що відіб’ється на якості зображення через зменшену щільність пікселів. Nintendo Switch оснащена екраном діагоналлю 6,2 дюйма з тією ж роздільною здатністю.

  Вищезазначену роздільну здатність 4K нова ігрова консоль буде підтримувати при підключенні до відповідного телевізора або проектора. Не менш важливою складовою, ніж дисплей, буде й обчислювальна потужність Nintendo Switch Pro, про яку поки нічого невідомо.

  Презентація новинки під можливою назвою Nintendo Switch Pro очікується в другій половині цього року.


  • не пропусти

  • магазин