Творці екрана Xiaomi Mi Mix Alpha представили гнучкий дисплей нового покоління

  350

  Смартфон з таким екраном може згинатися в обох напрямках.

  Китайська компанія Visionox представила гнучкий дисплей власної розробки, а точніше вже друге покоління подібного екрана. Перше покоління було використане для створення концептуального смартфона Xiaomi Mi Mix Alpha з оперізувальним екраном.

  Як повідомляють китайські джерела, друге покоління даного дисплея має оптимізовану структуру, поліпшені характеристики і готове для масового виробництва.

  Також є інформація про те, що Visionox створила гнучкий AMOLED-дисплей діагоналлю 7,92 дюйма для складних пристроїв, які можна буде складати в обох напрямках. При бажанні можна використовувати всю поверхню екрана, складати його екраном всередину, щоб корпус захищав його від пошкоджень або ж складати так, щоб екран знаходився зовні і користуватися пристроєм як смартфоном.

  Visionox підтверджує, що дисплей має внутрішній радіус вигину 2,85 мм, а зовнішній радіус становить 8 мм. Незважаючи на те, що механізм складання вийшов досить складним, цей дисплей, як уже зазначалося, готовий до масового виробництва.

  Поки що невідомо, яка компанія випустить такий пристрій першою.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин