Шмигаль розповів, як буде працювати громадський транспорт

  57

  Україна потихеньку виходить з карантинного стану. Як відомо, з деяким ослабленням карантин продовжено до 22 травня. Мають відкритися парки, перукарні, салони краси, літні майданчики кафе і ресторанів. Послаблення торкнуться і громадського транспорту. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду.

  Повідомляється, що уряд планує збільшити кількість місць в громадському транспорті в рамках адаптивного карантину.

  Шмигаль зазначив, що всі алгоритми і процедури будуть додатково витлумачені з боку Кабміну і Міністерства охорони здоров’я.

  За словами глави Кабміну, з 11 травня кількість громадського транспорту необхідно збільшити, щоб люди могли дістатися на роботу. Кожне місто і кожен орган самоврядування повинен адаптивно і розумно підходити до відкриття громадського транспорту.

  Крім того Шмигаль наголосив, що в цьому питанні першу чергу потрібно враховувати питання безпеки, так як громадський транспорт, особливо в великих містах, – це ризик нових заражень.

  За словами прем’єра, необхідно діяти поступово і в першу чергу дивитися на питання безпеки і що кожен мер несе особисту відповідальність і за роботу громадського транспорту.


  • не пропусти

  • магазин